تعریف جدید گیمینگ نسل بعد با دالبی و اکس باکس

اکس باکس سریز اکس و اس اولین کنسولهایی خواهند بود که از هردو قابلیت Dolby Atmos و Dolby Vision برای بازیها پشتیبانی میکنند.

تعریف جدید گیمینگ نسل بعد با دالبی و اکس باکس

با اعلام دالبی در سایت رسمی خود ، با قابلیت پشتیبانی از Dolby Atmos در روز عرضه و Dolby Vision برای بازیها در سال 2021 ، اکس باکس سریز اکس و اس اولین کنسولهایی خواهند بود که از هردو قابلیت Dolby Atmos و Dolby Vision برای بازیها پشتیبانی میکنند.
بر این اساس ، "هنگام بازی با قابلیت فعال شده Dolby vision بهترین ویژگیهای تصویری از روشنایی ، کنتراست ، رنگ و عمق که تا به امروز ممکن بوده است را حتی ورای بازیهای HDR سنتی به دست میاورید. تجربه جهان به شکلی که باید دیده شود."
طبق اعلام این سایت ، روشنایی نقاط نورانی 40 برابری ، سطح سیاهی 10 برابری و عمق رنگ تا 12 بیت ، از جمله ویژگیهای جدید دالبی ویژن خواهد بود.
با گامی ورای صدای ساراند ، دالبی اتموس با جایگذاری دقیق تمام جزئیات صدا در فضای سه بعدی اطراف شما ، در وسطه معرکه قرارتان میدهد. در بازیها پیش اینکه دیر بشود ، میتوانید مختصات صدا را براورد کنید.
کنسولهای نسل جدید اکس باکس یعنی Xbox series X و Xbox series S که به تازگی رسما معرفی شده اند و دارای برچسب قیمتی 499 و 299 دلار هستند، قرار است از تاریخ 1 مهر ماه برای پیش خرید در دسترس قرار گیرند.

منبع : Dolby.com

1
تعداد نظرات
  نظرات

profile photo
سلامنظر جدید
سلام و روز خوش
نویسنده ارجمندی

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

آخرین اخبار

يکشنبه 29 مرداد 1402 0 دیدگاه