15 آسانترین جایزه ی پلاتین برای دریافت Rant Game PS4

از آنجايی که بعضی از ما علاقه خاصی به بالا بردن تروفی و اچيومنتهای اکانت شخصيمان داريم ، در اين مقاله به برخی از ساده ترين تروفيهای پلاتينيوم اشاره ميکنيم.

15 آسانترین جایزه ی پلاتین برای دریافت Rant Game PS4

تروفيهای پلاتينيوم ، برای ايده آل گراها چيزهای کم ارزشی نيستند. اينها مدرک هستند برای اثبات ثابت قدم ، پيگير و سختکوش بودن هر گيمر در مسير دستيابی به اهداف. در نسل هشتم ،اين تروفيها بيش از پيش ارزش يافته اند.
بازيهای اين نسل ، در نقطه مقابل تعريف بالا قرار دارند ، دستيابی به تروفی پلاتينيوم با کمترين تلاش و مشکل امکان پذير خواهد بود. برای بيشتر اين بازيها ، فقط ميبايست بازی به پايان برسد ، يا گاهی چند کار کوچک ديگر انجام شود.


باخبرند، تروفيهای پلاتينيوم در يک بازی درصورت کسب تمام تروفيهای ديگر به دست خواهد PS همانطور که گيمرهای مشتاق 4 کار زمانبر و طاقت فرسايی پيش رو داريم. ، Cuphead يا بازيهای مشکلی مانند Witcher آمد. پس برای بازيهای طولانی مانند 3 گيمرهايی که زمان کافی برای کسب تمام تروفيها برای اين بازيها در اختيار ندارند، اما ميخواهند چند تروفی پلاتينيوم به دست بياورند ، ميتوانند از اين آموزش استفاده کنند.با اين بازيها در کمتر از ٣٠ دقيقه پلاتينيوم را بدست می آوريد ، چند عنوان هم کمی بيشتر طول ميکشند اما واقعا ساده هستند.


Goat simulator - ١۵
شما در اين بازی در نقش يک بز هستيد و ميخواهيد تا جای ممکن آسيب و خرابکاری به بار بياوريد. اين بازی جهان-باز پلات نسبتا ساده ای دارد چون هدف ساده و در دسترس است. بيشتر تروفيها از ماموريتهای خرابکاری مانند از بين بردن يک پمپ بنزين يا شاخ است. “Flapmaster” زدن به مردم کسب ميشوند. برای کسب پلاتينيوم تنها يک تروفی مشکل وجود دارد ، آن هم روی آيفون “flappy bird” را به پايان برسانيد که به اندازه بازی “Flappy Goat” برای کسب اين تروفی بايد يک مينی-گيم به نام اعصاب خرد کن است.بعد از گرفتن اين تروفی ، پلاتينيوم به راحتی در دسترس است.


Until Dawn -١۴
اين مورد زمان بيشتری نياز دارد ، آن هم به خاطر نياز به اتمام چند باره برای کسب تمام تروفيها. به عنوان يک بازی انتخاب محور، فعاليت شما بر بخش بعدی بازی تاثير ميگذارد. اتخاذ ترتيب تصميمات درست برای کسب تروفيها حياتيست ، پس برای جلوگيری از رخ دادن اتفاقات مشابه ، در دست داشتن راهنما برای دورهای بعدی بازی تقريبا ضروريست. خوشبختانه با عنوان دوستداشتنی و سرگرم کننده ای طرفيم.


The Little Acre -١٣
اين بازی در سبک کليک و اشاره کار شده و در ايرلند دهه ۵٠ جريان دارد. آيدن و دخترش ليلی وقتی مشغول جستجوی پدر آيدن که يک مخترع بود، بودند طی اتفاقاتی به يک دنيای عجيب منتقل شدند. در اين حال وقتی مشغول حل کردن معمای گم شدن ناگهانی پدر چند مانع سخت در مسير راهتان وجود The Little Acre آيدن هستند ، بايد راهی برای بازگشت به خانه هم پيدا کنند. طی تجربه دارد ، اما اين ها هم با چند بار تلاش پس از سيو دستی قابل حل هستند.
برای اولين بار ، فقط بايد اسپيدران کنيد (بازی را به سرعت تمام کنيد) تا تروفی اتمام بازی زير يک ساعت را به دست بياوريد. بعد از اين بايد مجدد برای کسب باقی تروفيها تلاش کنيد.


Arise: A Simple Story -١٢
اين بازی داستان مرديست که در برزخ سرگردان شده و بايد مهمترين لحظات عمرش را دوباره زندگی کند. گيم پلی در کل به همين سادگی داستان است. تعداد تروفی ها زياد است ، اما فهرستی وجود دارد که دقيقا ميتوان فهميد برای هريک ، چه فعاليتی را بايد انجام داد.
برای هر مرحله يکبار بايد آن را کامل به اتمام برسانيد ، و يک بار هم دوباره و با شرايط خاصی مرحله را تمام کنيد. همچنين
تعدادی آيتم هنری مخفی داخل مراحل وجود دارد ، که آنها را هم بايد پيدا کنيد.


Color Guardians -١١
اين بازی يک اکشن-پلتفرمر نشاط آور است که همکاری سه کاراکتر شناور دوست داشتنی برای بازگرداندن زندگی به زمين روايت ميکند. کسب پلاتينيوم در اين بازی که از فرمولهای ساده پلتفرمر بهره ميبرد، تقريبا ۵ ساعت زمان خواهد گرفت.
برخی از موارد برای به دست آوردن تروفی ها در ابتدا ممکن است به سادگی از چشم پنهان بماند ، اما با بازی کردن دوباره همان هم در دسترس است ، پس از اين کنسول هم ميتوانيد PS vita مرحله ميتوانيد تروفی از دست رفته را کسب کنيد. اين بازی روی برای به دست آوردن تروفی استفاده کنيد.


Infamous: First Light -١٠
احتمالا پيچيده ترين پلاتينيوم در اين ليست متعلق به اين بازی باشد، چون جدا از ماموريتهای اصلی نياز به انجام فعاليت های جانبی از سوی کاربر خواهد داشت. ماموريتها و چالشها با يک بار بازی قابل تمام کردن هستند ، بنابر اين به دست آوردن اين تروفی کار دشواری نيست .
تمام کردن داستان اصلی بازی ، بعلاوه ماموريتها تقريبا ٩ ساعت زمان ميبرد و برای يک بازی با قيمت کمتر از ٢٠ دلار ، يک گزينه مناسب برای کسب پلاتينيوم است (البته اين قيمت داخل ايران رقم کمی محسوب نميشه!!!)


Life is strange -٩
پر است از لحظات شگفت انگيز و Life is Strange . اولين بازی داستان محور در فهرست ما و البته يک انتخاب داستانی پرقدرت شخصيت های درگير کننده ، و برای ليست ما ، در کمتر از ١٢ ساعت به پايان ميرسد و کسب پلاتينيوم به شدت ساده است.
تمام چيزی که نياز دارد ، گرفتن يک سری عکس در هر قسمت از داستان بازی است . جدا از بحث اين مقاله و جدا از آسانی پلات کردن اين بازی ، عنوانيست که هر کس بايد تجربه کند.


Tales from borderland -٨
را محدود کرديم ، چون تعداد Telltale يک بازی داستان محور ديگر در ليست ما. برای حفظ عدالت ، تعداد بازيهای استوديو
در ميان بازيهای Tales From The Borderlands بازيهای زيادی برای کسب پلاتينيوم در اختيار قرار داده است. اما دليلی که Borderlands ديگر انتخاب شده ، نه فقط کسب پلاتينيوم ساده آن ، که تجربه لذتبخش آن است. بازيکنها ، خصوصا هواداران سری از اين بازی لذت خواهند برد ، مخصوصا به خاطر فضای شوخ طبعانه بازی و محتواتی که برای طرفداران سری در بر دارد.


Nubla -٧
احتمالا هنری ترين بازی اين فهرست است. ويژگيهای بصری در اين عنوان شبيه به هيچ عنوان ديگری در فروشگاه پلی  استيشن نبوده و واقعا منحصر به فرد است. بهترين ويژگی اين بازی برای فهرست ما اين است که اتمام داستان بسيار ساده است.
کمتر از يک ساعت زمان ميخواهد. درصورت تمايل Nubla بازی به شکل کلی از تعدادی پازل سرراست تشکيل شده است. اتمام ميتوانيد بازی دوم را خريداری کنيد که در حقيقت همان بازی اول است ، با يک دموی اضافه ، البته به قيمت ١٠ دلار.


My Name Is Mayo -۶
My Name Is اين بازی در جوامع بازی پلی استيشن به ارزانی و آسانی کسب تروفی پلاتينيوم معروف است. البته به جز پلاتينيوم تروفيهای زيادی هم در ازای تلاش کم و قيمت ارزان به شما هديه ميکند. اين بازی هم برای پلات و هم برای افزايش لول Mayo اکانت انتخاب بسيار مناسبی است.
تمام کاری که بازيکن ميکند ، لمس بطری مايونز است ، البته بطری در اين ميان لباسهای متنوع به تن ميکند. علاوه بر عجيب، شايد مسخره هم هست ، اما پلات حتما ارزش يک بازی مسخره يک دلاری را دارد.


The Order: 1886 -۵
است که اتفاقا از قديمی ترين The Order: يکی از بازيهايی که تلاش بيشتری از تنها تمام کردن داستان اصلی ميطلبد ، 1886 محسوب ميشود. بازی فوق العاده است ولی به شدت دست پايين گرفته شده. با داشتن تنها ٢٢ تروفی ، PS انحصاريهای سونی برای 4 برای يک گيمر مجرب ، پلات کردن آن چالش خاصی نخواهد بود.
تمام کاری که بايد کرد به دست آوردن تعدادی آيتم جمع کردنی و کشتن تعداد مشخصی از دشمنان به روشی خاص است. بازيکن ميتواند چپترهای مختلف بازی را مجددا امتحان کند تا بتواند تمام آيتم ها را جمع آوری کند.


Everybody’s Gone The Rapture -۴
يک بازی هنری داستان محور ديگر ، اما اين بار با شبيهساز راه رفتن طرفيم. بازيکن همراه با نماهای روايی به سفری ميرود برای کشف راز تهی شدن جهان.
بازی برای اتمام نياز به زمان کمی دارد ، مانند بسياری از شبيهسازهای راه رفتن که فقط برای پلات کردن وجود دارند. بازيکن به جز داستان اصلی بايد کمی کارهای جانبی انجام دهد ، پلاتينيوم هم در حدود سه ساعت زمان ميبرد.


Slyde -٣
و در فروشگاه ( EU واقعا بازی خنده داريست. اين بازی با قيمتی کمتر از يک دلار در دسترس است (تنها برای فروشگاه Slyde پليستيش به عنوان يک بازی با پلاتينيوم بسيار ساده تبليغ ميشود.
تنها کاری که بايد کرد ، شروع بازی روی سختی متوسط است و حل کردن ساده ترين پازل بازی. کلا يک دقيقه برای کسب اينپلاتينيوم زمان لازم است ، که البته همزمان مضحک و خجالت آور است. اما به هرحال هدف مقاله همين پلاتينيوم است و اين هم از اين بازی.


Donut Country -٢
بانمک Donut Cpuntry اين بازی يکی از سرگرم کننده ترين و گيرا ترين بازيهای مستقل نسل هشتم محسوب ميشود. کاراکترهای و درگيرکننده هستند ، بازی به قدری ساده است که طی تجربه آن آرامش پيدا ميکنيد و موسيقی ملايم پس زمينه هم بسيار دوست داشتنی است.
مانند برخی ديگر از عناوين اين فهرست ، بازيکن ميبايست تعدادی تروفی پنهان را هم کسب کند. اگر هريک از اينها از دست رفت ، به سادگی ميتوان به همان مرحله برگشت و دوباره برای کسب تروفی تلاش کرد. جدا از آرامش بخش بودن بازی ، اتمام بازی چيزی بين دو تا سه ساعت زمان نياز دارد.


Deracine -١
در اين ليست ممکن است آزار دهنده باشد ، اما واقعا اينطور است. برخلاف بازيهای From software قرار دادن يکی از بازيهای واقعا استحقاق حضور در اين ليست را دارد Deracine . انحصاری طرفيم PSVR معمولی پيشين در اين ليست ، اکنون با يک بازی، چون به دست آوردن تروفی پلاتينيوم در اين بازی حقيقتا ساده است.
بازيکن فقط بايد بازی را تمام کند ، که کار ساده ای هم هست ، چون بازی تقريبا در سه ساعت به پايان ميرسد. بازی با قابليت وی-آر و در دسترس بودن ساده پلاتينيوم واقعا وسوسه کننده است.
اين ليست ما بود از ١۵ بازی پليستيشن که پلات کردن آنها راحت است. اگر شما هم موردی داريد تا به ليست ما اضافه کنيد ، با ما در ميان بگذاريد.


gamerant.com : منبع

0
تعداد نظرات
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

آخرین اخبار

يکشنبه 29 مرداد 1402 0 دیدگاه