نکات و ترفند های بازی God of War Ragnarok

God of War Ragnarok یک بازی اکشن و ماجراجویی است که موجی از هیجان در جامعه گیمرها ایجاد کرد.  این بازی یک داستان مهیج را با مکانیک های جلا داده شده ارائه می کند که هر گیمری را درگیر خودش می کند.  علاوه بر این، به بازیکنان این امکان را می دهد که مناطق متعددی را کاوش کرده و با هیولاهای مختلف روبرو شوند.

نکات و ترفند های بازی God of War Ragnarok

این مقاله طیف گسترده ای از ترفندها و نکات بازی را پوشش می دهد.مطالب این مقاله برای طیف گسترده ای از گیمرها از مبتدی تا پیشرفته قابل استفاده است. در بازی God of war ragnarok چیزها و جاهای بسیاری برای کشف و کاوش وجود دارد. و همچنین سکانس های بسیار زیبا و پر هیجان و چالش برانگیز. ما نکات بازی را بر این اساس به سه دسته تقسیم کردیم. تا هر فرد بتواند به سرعت سراغ مواردی برود که به آن نیاز دارد. بررسی نکات و ترفندها در هر سه سطح به همه توصیه می شود زیرا می تواند نکات کلیدی را به شما منتقل کند که در پیشبرد شما بسیار موثر است.

در زیر دسته بندی مورد نظر را ارائه داده ایم تا بعد از آن به سرعت بررسی نکات را آغاز کنیم.

 

  • نکات مخصوص تازه کاران
  • نکات عمومی
  • نکات مربوط به مبارزه

 

نکات تازه کار ها

برای شروع راهنمای نکات و ترفندهای God of War Ragnarok ، ابتدا نکات مبتدی را داریم. این ها برای کسانی کاربردی است که برای اولین بار سری God of War را بازی می کنند. اگر این نکات را رعایت کنید، می توانید لول کاراکتر را بالا برده و پایه خود را به طور موثر محکم کنید.

 

زره را با توجه به سبک بازی خود انتخاب کنید

در حالی که استفاده از سلاح و زره ست شده در God of War 2018 مزایایی به همراه داشت ، خود زره به تنهایی هم می توانست موارد مثبتی به شما ارائه دهد. وقتی یک مجموعه زره کامل را در Ragnarok تجهیز می‌کنید، ویژگی ‌های خاصش کنار هم قرار می‌گیرند و با یکدیگر تعامل می‌کنند تا سبک‌های بازی خاصی را ایجاد ببخشند.  زره لوندا یک نمونه عالی است.  هنگام استفاده از کمربند و ساق بند این ست ، آسیب بیشتری به دشمنان وارد می شود ، در حالی که پوشش سینه این ست ، احتمال مسموم کردن دشمنان را دارد.

 

زیاد در مورد درخت مهارت نگران نباشید

ممکن است حین کاوش سلاح های ارتقاء یافته ای کشف کنید، و بعدا در فورج آنها را ارتقا دهید.  با این حال به مهارت های جدید هم توجه کنید. از آنجایی که Frozen Flame و Chaos Flame را برای ارتقاء سلاح های خود استفاده خواهید کرد، کریتوس و آترئوس مهارت های جدیدی برای یادگیری در دسترس خواهند داشت.  علاوه بر این، می توانید این مهارت ها را به هر ترتیبی که نیاز دارید خریداری کنید.  شما تقریبا همیشه XP کافی برای خرید بیشتر مهارت های  موجود دارید ، به شرط این که به درستی آن ها را ذخیره کرده و حداقل برخی از فعالیت های جانبی را انجام دهید.

 

همه چیز را نابود کنید تا پاداش بگیرید

برای Hacksilver رایگان، اشیاء کوچک محیطی مانند میز و بشکه ها را بشکنید.  این موضوع شامل گلدان های دور در پس زمینه هم می شود. شکستن آنها هم برای شما جایزه خواهد داشت.  ارز اصلی بازی، هک نقره، تقریباً همیشه از هر گلدان یا سطل آویزانی که شما می شکنید سقوط می کند.  تمام بشکه‌ها، جعبه‌ها و گلدان‌های روی نه پادشاهی باید از بین بروند، حتی اگر همه چیز حاوی چیزهایی نباشند.

علاوه بر این، شما می توانید سنگ های خشم و سلامتی را در داخل این آبجکت ها پیدا کنید، به ویژه هنگام مبارزه با باس ها. هنگام مواجهه با یک هیولا، مطمئن شوید که یک لحظه آن منطقه را اسکن کرده و مستقیماً به دنبال اشیاء تخریب پذیر بروید تا چند مورد ارزشمند پیدا کنید.

 

از آرتیفکت ها استفاده کنید

با کشف هر یک از قلمروهای بازی، دست ساخته هایی خواهید یافت.  بیشتر اوقات، آنها معمولاً به صورت کتاب و شعر هستند که می توانید با سود قابل توجهی به براک و سندری بفروشید.  حتی برخی از آنها ماموریت‌هایی را نیز به خود اختصاص داده‌اند و بعضی هم به گفتگوهای سرگرم‌کننده با میمیر منجر می‌شوند.  با این حال، فروش آنها مانع از ایجاد مجموعه نمی شود و هکسیلور اضافی که به دست می آورید می تواند برای پرداخت هزینه ارتقاء و سایر موارد استفاده شود.

 

اموال مسروقه را در آب ها پیدا کنید

صحنه های بازی معمولاً شامل دست و پا زدن کریتوس و آترئوس در آب است.  بشکه‌ها و مکان‌هایی که با تلالوء طلایی می‌درخشند باید مد نظر  شما باشند، زیرا همگی حاوی لوازم ساخت یا هکسیلور هستند. جایزه ها هم عمدتاً با کوبیدن بر بشکه ها به دست می آیند. هرگز این موارد را نادیده نگیرید زیرا تعامل با آنها می تواند پارامتر های ساخت شما را افزایش همیشگی دهد.

 

مراقب کلاغ ها باشید

مشابه داستان قبلی، اودین کلاغ ها را برای گشت زنی در ۹  پادشاهی در جستجوی شما فرستاده است.  این پرندگان سبز رنگ در اطراف اشیا پرواز می کنند یا روی آنها استراحت می کنند و معمولاً برای تشخیص آنها نیاز به دقت بالایی دارید.  با این حال، به دلیل جیغ های عجیب و غریبی که می زنند، می توانید بفهمید که چه زمانی در این نزدیکی شما هستند.  وقتی جیغ یکی را شنیدید ، به اطراف نگاه کنید و سعی کنید تبر خود آن را از بین ببرید. همانطور که تعداد بیشتری از این موارد را نابود می کنید، از Niflheim دیدن کنید و به Crow Tree بروید تا صندوقچه هایی را که حاوی آیتم های خارق العاده است باز کنید.

 

سلامتی و خشم خود را بازیابی کنید

هنگامی که می خواهید سلامتی و خشم خود را به طور کامل بازیابی کنید، به Mystic Gateways بروید.  به سادگی به در نزدیک شوید، از آن عبور کنید و سپس آن جا را ترک کنید.  برای اطمینان از آمادگی شما برای مینی باس ها، قبل از مبارزه با آنها این کار را انجام دهید.  در حالت محدود زمانی که به عنوان خشم اسپارتان شناخته می شود، کریتوس می تواند صدمات زیادی به دشمنان وارد کند.  اما همچنین می تواند سلامتی او را در حین مبارزه بازگرداند.  Spartan Rage ابزاری مفید برای مبارزه با باس‌ها است زیرا می‌تواند آسیب های شما را التیام بخشد، به دشمنان آسیب جدی وارد کند و برخی از حملات دشمنان را متوقف کند.

 

برای آسیب بیشتر، Blades of Chaos یا Leviathan Axe را ارتقا دهید

کریتوس می‌تواند اثر ذاتی هر سلاح را با فشار دادن یا نگه داشتن دکمه مثلث ، افزایش دهد تا آنها را با آسیب‌هایی مانند یخ زدگی یا آتش اضافی شارژ کند. با این حال ، یک کار عالی برای انجام دادن در هنگام مبارزات است زیرا تاثیر این کار به سرعت انباشته می شود.  برای انجام این کار بیشتر از آنچه تصور می کنید زمان خواهید داشت زیرا دوره شارژ بسیار سریعتر از آنچه پیش بینی می کنید است.  علاوه بر این، با بالا رفتن سطح، می‌توانید راه‌های جدیدی را برای شارژ سریع‌تر سلاح‌های خود کشف کنید.

 

گزینه های دسترسی را مرور کنید

به لطف ویژگی‌های دسترس‌پذیری God of War Ragnarok، که شامل گزینه‌هایی برای جبران ضعف بینایی ، شنوایی و حرکتی می‌شود، می‌توانید تجربه خود را مطابق با نیازهای منحصربه‌فرد خود تنظیم کنید.  این شانس را از دست ندهید تا تجربه خود را به هر نحوی که صلاح می دانید تغییر دهید، حتی اگر به گزینه های پیچیده تری نیاز ندارید. با استفاده از منو، می‌توانید ویژگی‌هایی مانند برداشت خودکار و اینکه آیا باید دکمه‌ای را در حین اقدامات خاص فشار دهید یا نگه دارید، تغییر دهید.

 

تسلط بر شکست دادن باس ها

بسته به سپر مورد استفاده شما، نادیده گرفتن قدرت بالقوه ضربه زدن با سپر می تواند ساده باشد. در لحظه ایده آل، می توانید جاخالی بدهید یا نیروی بیشتری اعمال کنید. حتی اگر سپر شما درخشان نباشد، انجام یک bash همچنان دشمن را گیج می‌کند و مانند حالت عادی آسیب وارد می‌کند.  هنگامی که به رنگ زرد می درخشد صدمات و گیجی بیشتری وارد خواهید کرد و وقتی به رنگ قرمز می درخشد آسیب و ضربه کاری موثرتری وارد خواهید کرد.  تقریباً همیشه حمله  آنها را متوقف می کند و دشمنان یا باس های زره ​​پوش سنگین را به عقب می راند.

 

 

نکات عمومی

پس از موارد مقدماتی راهنمای God of War Ragnarok ، نکات عمومی را داریم.  برای نکات کلی، توصیه‌های مفیدی را برای همه بازیکنان به همراه جزئیات نحوه استفاده صحیح از ویژگی‌های بازی برای بالا رفتن سریع سطح کاراکتر فهرست کرده‌ایم.

 

ارتقا زره و سلاح

با پیشروی در بازی، تمام زره ها و ضمیمه های سلاح را می توان چندین بار ارتقا داد.  توجه داشته باشید که برخی از تغییرات زره و سلاح پس از چندین بار ارتقاء می توانند مزایای جدیدی را ارائه دهند. این بهبود ممکن است قدرت شما را در هنگام ضربه افزایش دهد، مواردی به قابلیت های شما اضافه کند، پارامتر های شما را ارتقا دهد یا هر سه را با هم انجام دهد.  از L2 و R2 برای مشاهده رفتار زره پس از بهبود کامل قبل از انتخاب تجهیزات خود استفاده کنید.  این به شما کمک می کند تا در مورد هدفی تصمیم بگیرید که ارزش تلاش را در هنگام مبارزات سنگین و چالش های سخت مبارزات بازی دارد.

 

به دنبال نمادها باشید

بسته به جایی که در طول بازی در آن هستید، نمادهای سفید و قرمز و Rune ها نشان دهنده یک دیوار یا طاقچه تعاملی هستند.  اگر بتوانید آن‌ها را ببینید، اغلب گذرگاه‌ها یا مسیرهایی را خواهید یافت که لزوماً انتظار آن را نداشته اید.

 

به دنبال آیتم های با ارزش باشید

اگر به داستان علاقه دارید، چیزهای مهمی مانند حفره ها  و تابوت ها یا ماموریت های جانبی را کامل کنید.  کنش های شخصیتی که در غیر این صورت ممکن است مورد توجه قرار نگیرد معمولاً در این موارد ارائه می شود.  Favors و Labors که در قسمت اهداف منو یافت می‌شوند، هم شامل ماموریت‌های جانبی و هم ماموریت های فعال برای کسب XP بیشتر هستند.  این بخش ها ممکن است دسته بندی های متعددی داشته باشند.  شما می توانید با فشار دادن L2 و R2 به سرعت به دسته زیر بالا یا پایین بروید.

 

مرتباً از فروشگاه  برادران هولدرا دیدن کنید

هر زمان که فرصت داشتید، ارزش دارد که از فروشگاه برادران هولدرا دیدن کرده و موارد موجود را بررسی کنید.  چه برای اینکه شارژ سنگ‌های resurrection خود را دوباره پر کنید، مجموعه‌های زرهی جدید به دست آورید، یا تسلیحات خود را ارتقا دهید. اگر دشمن هر آیتم کمیابی را به زمین انداخت و موفق به جمع آوری آن نشدید ، نگران نباشید چون احتمالا برادران یک صندوقچه حاوی این آیتم ها را در اختیار دارند. اگر صندوقچه ای به رنگ آبی می درخشد، آن را باز کنید تا ببینید چه چیزی جدیدی به دست می آورید.

 

به دشمنان نیرنگ بزنید تا آنها را شکست دهید.

دشمنان در Ragnarok تا حدودی اسفنجی هستند و برای از بین بردن نیاز به آسیب زیادی دارند.  با این حال، روشی برای کشتن بلافاصله دشمنان وجود دارد.  هنگامی که کریتوس به یک پرتگاه نزدیک است، مجموعه ایده‌آل مانورها می‌تواند باعث شود دشمنان از لبه به پایین پرت شوند. برای مرگ قطعی آسان‌تر، از حمله چنگال Blades of Chaos برای دشمنانی که از یک لبه به لبه دیگر می‌پرند استفاده کنید.  اگر کریتوس در زمان مناسب از آن استفاده کند، شمشیر دشمن را به چنگ می‌آورد و به او اجازه می‌دهد تا آنها را به سوی مرگ ببرد.

 

با دقت همه جا را جستجو کنید

با کاوش در هر قلمرو، گنج های پنهان، طومارهای اطلاعاتی، ثروت های  مدفون، و فعالیت های مختلف مربوط به ماموریت های جانبی را کشف کنید.  این فعالیت ها با پیشرفت داستان اصلی در دسترس قرار می گیرند.  بسیاری از آنها نیاز به کاوش دقیق در مناطق را دارند، زیرا از مسیرهای اصلی دور هستند.  جوایزی که به خاطر این کاوش ها دریافت می‌کنید، می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر گیم‌پلی داشته باشد، به‌خصوص اگر چیزی تعاملی به نظر برسد.  اگر می‌خواهید لول تجهیزات خود را بالا ببرید و چالش‌برانگیزترین اهداف بازی را انجام دهید، نباید این فرصت برای کسب درآمد بیشتر را از دست بدهید.

 

نوار نشان دهنده قدرت دشمنان

در اینجا یک راهنمای سریع برای سنجش در مورد سرسختی حریف آمده است: نوار سلامتی که قابل مشاهده است. نوارهای سبز رنگ نشان دهنده لول دشمنان زیر سطح شما، نوارهای نارنجی نشان دهنده دشمنان در سطح یا نزدیک به سطح شما و نوارهای بنفش نشان دهنده دشمنان بالاتر از سطح شما هستند. 

 

حل پازل

هنگام تلاش برای مشخص کردن پاسخ ها، به نشان هدف خود توجه کنید. هنگامی که بر روی هدفی قرار می گیرید که می تواند تاثیرگذار باشد ، آیکون نشانه سلاح اغلب درخشان می شود. آبفشان ها یا سایر موانع ممکن است دیدن برخی از موارد موجود برای حل پازل ها را دشوار کند.

 

گزینه برداشت خودکار

علاوه بر این مورد ، گزینه ای برای فعال کردن جستجوی خودکار وجود دارد که باعث می شود کریتوس هر چیزی را که در مسیر خود قرار دارد انتخاب کند.  با این حال، حتی اگر چیزی را از دست بدهید، دفعه بعد که به فروشگاه دورف ها  می روید، باز هم در یک صندوقچه آبی ظاهر می شود.  اگر سوال دارید آیتمی که برداشته اید دقیقاً برای چه چیزی کاربرد دارد ، از بخش منابع در Codex دیدن کنید. هنگامی که یک مورد خاص را انتخاب می کنید، عملکرد آن آشکار می شود، از جمله اینکه آیا برای سطوح تجهیزات خاصی طراحی شده است یا خیر. مواردی هم وجود دارد که ممکن است یاد بگیرید کجا به دنبال اطلاعات اضافی بگردید.

 

نکات مبارزاتی

در نهایت، راهنمای God of War Ragnarok همراه با نکات رزمی. اینها به شما کمک می کنند تا هر چیزی را در مسیر خود محو کنید.  این موارد به شما کمک می‌کنند مدت بیشتری زنده بمانید و باس هایی  را که حتی سر سخت‌تر از شما هستند شکست دهید. وقتی با نکات قبلی ترکیب شود، حسابی شکست ناپذیر خواهید شد.

 

استفاده از سپر

سپر کریتوس به راحتی قابل چشم پوشی است ، اما در مبارزه، به خصوص در برابر باس ها بسیار موثر است.  در Ragnarok، سپری که استفاده می‌کنید مهم‌تر از همیشه است.  در حالی که برخی از سپرها، دفع ضربات را ساده‌تر می‌کنند، استفاده از قابلیت Parry هم ریسک و پاداش خودش را دارد. حتما چند نوع سپر مختلف را امتحان کنید تا ببینید کدام یک برای شما مناسب تر است.

قابلیت Parry بسیار مهم است زیرا سپرها می توانند طیف وسیعی از اثرات را داشته باشند. حملاتی که باس ها استفاده خواهند کرد شامل حملات قوی و غیرقابل انسداد است که به ترتیب با دایره های زرد و قرمز مشخص می شوند.  شما می توانید با جاخالی دادن از مبارزه جان سالم به در ببرید، اما اگر بتوانید ضربات زرد را Parry کنید، مقتدرانه پیروز خواهید شد.  یک Parry موفق احتمال اینکه کریتوس مزایایی هم به دست بیاورد را افزایش می‌دهد، زمان اضافی برای اجرای کمبو ها در اختیار می گذارد و به یارانتان اجازه می‌دهد تا حملات بیشتری را انجام دهند.

 

 در مسابقات Muspelheim شرکت کنید

 هنگامی که دو نیمه دانه Muspelheim دارید و آنها را متصل کرده اید، می توانید به Muspelheim سفر کنید.  با این حال، این قلمرو چندین مبارزه چالشی ارائه می دهد که در صورت غلبه بر آنها، ثروت چشمگیری برای شما به ارمغان می آورد.  اگر می خواهید سطوح زره خود را بهینه کنید و امکانات بیشتری برای اصلاح ساخت خود به دست آورید، این کار بخش مهمی از سفر شما خواهد بود.  برای باز کردن قفل شش چالش آخر، باید چالش اتاق‌ها را به ترتیب خاصی تکمیل کرده و حتی دوباره انجام دهید، بنابراین احتمالاً زمان قابل توجهی را صرف کشف همه این منطقه خواهید کرد.

 

قدرت Block Break

این توانایی کریتوس می‌تواند هر حریف سپر داری را از بین ببرد.  شما می توانید این توانایی را با دو بار ضربه زدن روی L1 فعال کنید.  انجام حملات متوقف کننده با نشان آبی ضروری است زیرا، اگر حریف را متوقف هم نکنند، بسیار کشنده و غیرقابل دفاع هستند. این کار می‌تواند تاثیر سپر برخی از دشمنان را کاهش داده و نشانگر گیج شدن آن ها را پر کند.

 

 از محیط اطراف خود استفاده کنید

محیط معمولاً حاوی چیزهایی است که می توان آنها را مدیریت کرد.  با توجه به ایجاد آسیب‌ بسیار زیاد آن ها، حتی می‌توانند برای از بین بردن همزمان تعداد زیادی از دشمنان استفاده شوند. اگرچه این مورد ضروری است، اما بسیاری از عوامل دیگر هم در استفاده عاقلانه از محیط تاثیر دارند.  علیرغم اینکه این مولفه‌ها ممکن است برای تغییر جهت درگیری بسیار مهم باشند، استفاده حداکثری از محیط اطراف نیز مستلزم تمرکز است.

یکی از بهترین تاکتیک‌ها برای کنترل نبردهای وحشیانه با انبوهی از دشمنان، تصرف ارتفاعات است.  به طور طبیعی، دشمنان سعی می‌کنند از شما سبقت بگیرند، اما حقیقت این است که می‌توان آن‌ها را با بالا رفتن از یک سکو متوقف کرد، و زمان زیادی برای انجام ضربات قدرتمند به دست آورد.  به سادگی به پایین بپرید و در صورتی که تعداد دشمنان از شما بیشتر بود، یک ضربه مرگبار را به دشمنانی که در پایین قرار دارند وارد کنید. اگر بتوانید به طور موثر از پرتگاه دفاع کنید، می توانید چندین کشته برجای بگذارید. هنگامی که با مراحل جدی‌تر درگیر شوید، می‌توانید با سرعت بیشتری بر برخی از برخوردهای چالش برانگیز غلبه کنید.

 

 روی عامل زمان تمرکز کنید

 هنگام رویارویی با باس های  دارای تحرک، می‌توانید با زمان‌بندی ضربات خود با هم تیمی‌تان آسیب بیشتری وارد کنید.  با این حال، هنگامی که یک حریف قوی در اثر یک ضربه Runic درمانده می شود، می توانید باران تیرهای آترئوس را بر سر او ببارید. علاوه بر این، اگر سیستم دفاعی شما شکسته شده است، سعی کنید فورا دشمنان را متوقف کنید تا از وارد آمدن ضربه های مرگبار به خود جلوگیری کنید.  به یاد داشته باشید که مبارزه تا زمانی که امتیاز تجربه آن را به دست نیاورید پایان نمی یابد.  تا زمانی که این اتفاق نیفتد، مراقب خود باشید زیرا هنوز دشمنانی در نبرد وجود دارند.

 

افزایش کمبو ها

در نیمه راه بازی، مهارت و قدرت آترئوس به طرز باورنکردنی توسعه یافته است.  با این حال، موثرترین استفاده در God of War این است که کمبوها زمان بیشتری داشته باشند.  استفاده از تیرهای آترئوس برای کمی آسیب بیشتر یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که می توانید مرتکب شوید.  اگر می خواهید آسیب وارد کنید، تیر های آترئوس مناسب نیستند زیرا قدرت زیادی ندارند. اما اگر برای مثال دشمنی را پرتاب کنید و سپس با رگبار تیرهای آترئوس به آنها شلیک کنید، آنها به آرامی به زمین فرود می آیند و به شما امکان می دهند تعدادی کمبو طولانی تر و مخرب تر را اجرا کنید.

 

ضربه سنگ های سلامتی

از بین بردن کریستال های شفابخش به طور موثری حملات دشمنان شما را متوقف می کند.  حتی دشمنی که در شرف انجام یک حمله غیرقابل دفاع است می تواند توسط آنها متوقف شود.  بنابراین، اگر آسیب دیدید و یک کریستال سلامتی در نزدیکی پیدا کردید، ایده بدی نیست که از آن استفاده کنید.  حتی ممکن است به شما این امکان را بدهد که دوباره دست بالا را بدست آورید و سرعت حرکت را تغییر دهید. حتی بهتر از آن، این سنگ‌ها اغلب در محل مبارزه با باس ها پراکنده هستند. آن‌ها نیز تحت‌تاثیر سنگ های سلامتی قرار می‌گیرند.  مهم است که به یاد داشته باشید تاثیر استفاده از سنگ سلامت فورا اتفاق نمی افتد.  بنابراین، باید با احتیاط از یکی از آن ها استفاده کنید. اما حداقل انیمیشن فعال سازی سنگ سلامت به اندازه کافی سریع است که در مواقع ضروری بتوانید این کار را انجام دهید.

 

 

 مهارت های خود را با تمرین بالا ببرید

بیاموزید که کدام یک از مهارت ها و توانایی های شما باعث فرار دشمنان می شود.  اگر می‌توانید حریفان را نزدیک لبه‌ها یا گودال‌ها قرار دهید. گاهی اوقات می‌توانید با استفاده از دفاع زمان‌بندی شده، برخی از قدرت‌های رونیک و حملات، مبارزه را خیلی سریع خاتمه دهید.

عملکرد این تکنیک ها به تمرین های شما بستگی دارد ، به این معنی که قبل از اینکه یک مهارت را بیشتر توسعه دهید، باید چندین بار از آن استفاده کنید و با عملکرد آن کاملا آشنا شوید. هنگامی که یک مهارت را به دست آوردید، می توانید جنبه های خاصی از آن را اصلاح کنید.  اگر مهارتی را پیدا کردید که دوست دارید، ممکن است بخواهید روی استفاده انحصاری از آن تمرکز کنید تا زمانی که کلید طلایی را پیدا کنید.  وقتی مهارتی به حداکثر رتبه خود رسید، دیگر نمی توان بدون نیاز به XP آن را بهبود بخشید.

این تصویر یک سلاح قدرتمند، تبر لویاتان است.  با وجود قدرت بالا، یکی از ویژگی های کمتر مورد توجه آن آسیبی است که هنگام بازگشت وارد می کند.  ممکن است تصور کنید که در بیشتر موارد فایده چندانی نداشته باشد.  با این حال، مسیر برگشت تبر را می توان دقیقاً پیش بینی کرد. بدون شک می توانید مهارت های مورد نیاز برای استفاده از آن را به عنوان یک سلاح بدست آورید.  شما همیشه تبر را در دست راست خود خواهید گرفت.  اما یک قوس افقی در سمت راست شما ایجاد می کند و قبل از اینکه دوباره به داخل بچرخد به سمت بیرون خم می شود و مستقیم پیش نمی رود.  به محض اینکه بر این امر مسلط شدید، هنگام استفاده از تبر برای حمله به دشمنانی که به شما نزدیک می شوند، موقعیت خود را تغییر خواهید داد.  هنگامی که سطح مهارت شما افزایش می یابد، هر بار که تبر را به سمت خود باز می خوانید، شروع به کشتن دشمنان بیشتری خواهید کرد.

 

 نتیجه

 اینها همه نکات و ترفندهای God of War Ragnarok هستند که می توانند به شما در تکمیل آسان بازی کمک کنند.  اگر بتوانید اصول اساسی را رعایت کنید ، مهارت کسب کردن بر اساس آنها فقط موضوع زمان خواهد بود.  با این حال، مطمئن شوید که راه های مختلفی را که می تواند به شما کمک کند را امتحان می کنید.

 

 منبع:    www.veryaligaming.com

0
تعداد نظرات
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

آخرین اخبار

يکشنبه 29 مرداد 1402 0 دیدگاه
شنبه 21 مرداد 1402 0 دیدگاه
چهارشنبه 28 تير 1402 0 دیدگاه
سه شنبه 06 تير 1402 0 دیدگاه