نکاتی که هنگام خرید خودروی کلاسیک باید بدانید و رعایت کنید

هنگامی که قصد خرید یک خودروی کلاسیک را دارید، اشتیاق شما بزرگترین دارایی شما خواهد بود. هر صاحب خودروی کلاسیک به شما می گوید که این رابطه می تواند ترکیبی از عشق و نفرت باشد و شور و اشتیاق شما را در آن دوران سخت انتخاب می بیند.

نکاتی  که هنگام خرید خودروی کلاسیک باید بدانید و رعایت کنید

مزایا و مشکلات زیادی برای داشتن یک ماشین کلاسیک خوب وجود دارد زیرا بالا و پایین در این مسیر زیاد است. رانندگی در یک روز آفتابی با افرادی که ماشین شما را تحسین می کنند، حس خوبی است. با این حال، مواقعی هم وجود دارد که باران مثل سیل می‌بارد، و شما سعی می‌کنید به خانه برگردید و ماشین شما مانند یک قاطر سرسخت شده و تکان نمی‌خورد.

 

هنوز علاقمند هستید؟ خوب! در اینجا چند نکته مهم برای خرید اولین خودروی کلاسیک برای شما آورده شده است.

 

 

انتخاب مدل هوشمندانه

گاراژ مناسب

بیمه با "ارزش توافقی"

راهنمایی در زمینه قیمت گذاری

تحقیقات مداوم

پیوند با باشگاه مالکان خودرو

تعیین بودجه صحیح

تست رانندگی

مزایا و معایب خرید از فروشندگان مختلف

تخفیف!

انتخاب بین خرید یا واردات

زمان بندی مناسب خرید

بررسی نکات قوت و ضعف خودرو انتخابی

 

انتخاب وسیله نقلیه مناسب

اولین چیزی که باید به آن فکر کنید این است که وسیله نقلیه چه هدف یا نقشی را ایفا خواهد کرد؟ اگر قصد دارید تمام اعضای خانواده را در آخر هفته بیرون ببرید، خرید یک ماشین اسپرت دو نفره منطقی نیست. همچنین، اگر ایده بازسازی وسیله نقلیه را توسط خودتان دوست دارید، چرا باید یک مدل صحیح و سالم بخرید؟

یکی از دوستانم اخیراً یک خودروی وارداتی استرالیایی خرید، یک فورد فالکون XB قدیمی، بله، درست مثل ماشین های پلیس در  Mad Max، و ناله می کرد زیرا در گاراژ او جا نمی شد. وقتی از او پرسیدم که چرا آن را خریده است، پاسخ او این بود که قیمت بسیار مناسبی داشته. این دلیل درستی برای انتخاب یک ماشین کلاسیک نیست. اگر نام مستعار او "مکس دیوانه" بود یا از زمانی که فیلم را در جوانی دیده بود می خواست همچین خودرویی داشته باشد ، ممکن است این مدل انتخاب خوبی بوده باشد. حتی ایده عاقلانه ای برای اندازه گیری گنجایش واقعی گاراژش بود ، اما بنا به نیازش ، انتخاب خوبی نکرده بود.

خرید وسیله نقلیه مناسب ممکن است انتخاب ساده‌ای به نظر برسد، اما از تعداد دفعاتی که مردم از خواسته واقعی خود دور می‌شوند و در نهایت خودرویی را می‌خرند که کاربردی نیست یا برای هدف مناسب نیست، شگفت‌زده می‌شوید. بنابراین همیشه به خاطر داشته باشید که چرا آن را می خواهید و چگونه می خواهید از آن استفاده کنید. سپس می توانید حوزه انتخاب را کمی محدود کنید.

واقع بین باشید، برای مثال، ممکن است همیشه مشتاق داشتن یک پورشه بوده باشید، اما زمانی که فقط توانایی خرید یک ۹۲۸را دارید، برای خرید ۹۱۱ توربو اقدام نکنید. مصالحه بسیار مهم است. یک کلاسیک خوب، چه ۱۰۰۰۰پوند باشد چه ۲۵۰۰۰پوند، همچنان یک خودروی زیباست، اما اگر خود را بیش از حد تحت فشار قرار دهید ، با آن خودرو زیاد رانندگی نخواهید کرد.

امیدواریم راهنمای ما به شما در این هدف برای خرید ماشین کلاسیک جدیدتان کمک کند و در نهایت به جای کریستین (فیلمی ترسناک به کارگردانی جان کارپنتر) به یک خودروی دوست داشتنی و بی‌نقصی برسید.

 

گاراژ یک دارایی با ارزش خواهد بود

وسایل نقلیه قدیمی در صورت عدم استفاده خراب می شوند و پارک کردن آنها در خیابان راه حل بلند مدت خوبی نیست. داشتن گاراژ مزایای زیادی دارد، داشتن گاراژی که خشک باشد، فضایی برای کار شما داشته باشد و به شبکه برق متصل باشد، مزایای بسیار بیشتری هم دارد. اگر در حال حاضر صاحب گاراژ نیستید، گزینه‌های جایگزین هم وجود دارد.

ایمن نگه داشتن خودروی کلاسیک دوست داشتنی شما باید دغدغه اصلی شما باشد، حتی اگر این به معنای اجاره یک گاراژ و یا پارک در یک پارکینگ عمومیست ، تا زمانی که بتوانید آن را در شرایط نامساعد آب و هوایی محافظت کنید. همچنین این کار به حق بیمه شما آسیبی نمی رساند. گزینه هایی با حفاظت کمتر هم وجود دارد. مانند کالسکه هایی که تا حدودی شبیه یک چادر برای وسیله نقلیه شما عمل میکند و می تواند در مسیر ورودی خانه شما ثابت شده و فضای پارک خودرو را ایمن تر سازد.

 

مرمت و نگهداری معمولی

بعید است که یک گاراژ شهرداری فضای زیادی برای کار در اختیار شما قرار دهد، بنابراین اگر قصد دارید تعمیر و نگهداری و سرویس را خودتان انجام دهید، به فضای بیشتری نیاز خواهید داشت. شرکت‌های اجاره دهنده پارکینگ زیادی وجود دارند، اما اکثر آنها به شما اجازه نمی‌دهند که روی وسیله نقلیه کار کنید. دوستی که فضا یا شاید یک واحد صنعتی کوچک در کوتاه مدت دارد، ممکن است بهترین انتخاب شما در منطقه شما باشد. البته باید در مورد نحوه استفاده از واحد در صورت اجاره و در برخی موارد در هنگام خرید بحث کنید. ممکن است لازم شود موارد دیگری مانند بیمه را هم در نظر بگیرید، به خصوص اگر قصد دارید ابزار خود و هر گونه مواد خطرناکی مانند رنگ و روغن موتور را نیز در آنجا ذخیره کنید.

اگر در حال برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی مانند بازسازی کامل هستید، اتصال گاراژ یا کارگاه شما به شبکه برق نیز یک دارایی ارزشمند خواهد بود. خرید ژنراتوری که بتواند بار کافی را تحمل کند می تواند یک جایگزین باشد، اما باید امکان تهویه همیشگی را هم در نظر بگیرید.

 

خواب زمستانی

اگر به دنبال نگهداری ماشین خود در زمستان یا برای مدت طولانی هستید، یک گزینه خوب نگهداری تخصصی است. شرکت های متخصص زیادی وجود دارند که راه حل های حفظ و نگهداری  بهینه را با امنیت عالی ارائه می دهند.

اکثر آنها دارای دوربین مدار بسته، در ورودی کدگذاری شده ، واحدهای امن و امکانات امنیتی دیگر هستند. اغلب آنها گزینه های حذف رطوبت  نیز دارند. قیمت‌ها می‌توانند متفاوت باشند. من مطمئناً به یک متخصص در این موارد برای گرفتن مشاوره درست اعتماد میکنم.

 

گزینه های بیمه و قیمت گذاری

گزینه های زیادی برای بیمه خودرو در بازار وجود دارد، بیمه وسایل نقلیه کلاسیک معمولا ارزان تر از بیمه خودروهای روزمره یا شرکتی شما است، اما این میزان بستگی زیادی به استفاده از آن دارد. قبل از خرید، بررسی هزینه بیمه برای وسیله نقلیه خود ایده خوبی است. انواع مختلف پوشش نیز وجود دارد، به عنوان مثال، شرکت Primo بیمه تخصصی چند وسیله نقلیه را ارائه می دهد که همه وسایل نقلیه شما را تحت یک بیمه نامه شامل وسایل نقلیه کلاسیک و اصلاح شده حتی موتور سیکلت، کمپینگ و تبلیغات کوچک پوشش می دهد. اگر وسایل نقلیه بیشتری دارید، انتخاب این پکیج یک سیاست سودمند است.

بیمه‌گرهای تخصصی خودروهای کلاسیک، البته، در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف در بازار حضور دارند  و گزینه‌های بیمه زیادی ارائه می دهند. با این حال، اگر قصد دارید از وسیله نقلیه خود به صورت روزانه استفاده کنید، یک گزینه کاملاً جامع می خواهید.

مانند هر بیمه دیگری، بیمه نامه خود را به طور کامل بررسی کنید، در مورد موارد استثنا و شرایط مختلف آن اطلاعات لازم را به دست آورید. برخی از بیمه‌گران ممکن است از شما بخواهند که یک محدودیت پیمایش سالانه تعیین کنید. برخی بیمه ها ممکن است الزام داشته باشند که وسیله نقلیه در گاراژ حفاظت شود. یک الزام ضروری که شما نیز از داشتن آن خوشحال خواهید شد و آن «ارزش توافق شده» وسیله نقلیه شما است. اگر اتفاقی برای خودروی شما بیفتد، نمی‌خواهید که خسارت دریافتی به ارزش ضایعات آن ختم شود. دارایی شما یک خودروی کلاسیک است و صرف نظر از همه عشق و علاقه ای که صرف آن شده ، مخارج زیادی هم برای شما داشته است. پس پوشش بیمه ، باید آن هزینه ها را منعکس کند.

 

ارزش توافقی چیست؟

سیاست ارزش توافقی، بیشترین مبلغی است که بیمه گر در صورت مفقود شدن یا آسیب رساندن به وسیله نقلیه بیمه شده پرداخت می کند، مشروط بر اینکه آخرین ارزش اعلام شده منعکس کننده شرایط فعلی باشد. به طور کلی، قبل از اینکه بیمه‌گر موافقت خود را با ارزشی که مشتری ادعا کرده اعلام کند مشتری  باید یک فرم درخواست ارزش توافقی را تکمیل کند. سپس از او خواسته می‌شود تعدادی عکس از آخرین وضعیت خودرو و همچنین بسته به مبلغ ارائه شده توسط مشتری نظر یک متخصص را برای  مطابقت با ارزش توافق شده بیمه‌گر ارائه کند.

برای کمک به فرآیند انتخاب و همچنین هنگامی که خودروی کلاسیک مورد نظر خود را انتخاب کردید، باید راهنمای قیمت مانند سایت ها و اپلیکیشن های فروش این خودروها  را بررسی کنید و سنجش خوبی نسبت به ارزش واقعی خودروها در بازار داشته باشید.

برخی از شرکت ها، ابزار ارزیابی آنلاین ارائه می دهند. یکی از این شرکت های بیمه، بیمه هاگرتی در بریتانیا است. راهنماهای ارزشیابی آنلاین نقطه شروع مفیدی برای درک "ارزش یک ماشین کلاسیک" است.

مجلات آنلاین اتومبیل کلاسیک متعددی وجود دارند، و اغلب آنها راهنمای قیمت گذاری و نکات زیادی برای رعایت هنگام خرید دارند. راهنماها می توانند از کشوری به کشور دیگر متفاوت باشند، و بنابراین قیمت‌ها نیز می‌توانند متفاوت باشند، این چیزی است که باید قبل از خرید در نظر بگیرید. همچنین در نظر داشته باشید که گاهی ممکن است از واردات خودرو کلاسیک  از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر باشد.

درک و دانستن ارزش وسایل نقلیه مورد علاقه شما ،به جلوگیری از پرداخت قیمتی بیش از میزان واقعی آن کمک می کند. همچنین میتواند هنگامی که خودروی مورد نظر خیلی ارزان یا خیلی خوب به نظر می رسد ، هشداری به شما بدهد که سلامت ادعایی خودرو ، واقعی نباشد.

در مجموع، اینکه چقدر برای خودرویی که دوست دارید هزینه می کنید تصمیم شما خواهد بود، و بسیاری از عوامل مختلف می‌توانند این ارزش درک شده را تغییر دهند. مالک مشهور قبلی، تغییرات تخصصی یکباره در کارخانه، اسناد تاریخی قوی مربوط به زمان ساخت خودرو، حتی داستانی که پشت خودرو شما وجود دارد ممکن است باعث ایجاد تغییراتی در ارزش آن شود.

 

تحقیق کنید، تحقیق کنید و باز بیشتر تحقیق کنید

برای هر کاری بخش آماده سازی یکی از کلیدی ترین مراحل است. هر چه بهتر آماده شوید، نتیجه بهتری خواهید داشت. با در نظر گرفتن این موضوع، اکنون زمان آن است که کمی تحقیق کنید. اگر از قبل خودرویی در ذهن دارید، این شروع خوبی است، همه چیز را در مورد آن بخوانید، با مالکان و اعضای باشگاه هواداران آن مدل صحبت کنید، ویژگی‌های آن را بررسی کنید، به نکات مختلف آن توجه کنید و در نهایت مطمئن شوید که این ماشین مناسب شماست.

اگر مورد خاصی در ذهن ندارید، به سبک خودروی مورد علاقه خود فکر کنید، سدان، هاچ بک، اسپرت و ... سپس به راهنمای قیمت مراجعه کنید. یک MG Midget ممکن است خارج از محدوده قیمتی شما باشد، اما اگر یک ماشین اسپرت کانورتیبل می‌خواهید، شاید مزدا MX5  از دهه 80 به کار شما بیاید.

تحقیق کنید که قطعات خودروی خود را از کجا و به چه سهولتی می توانید  تهیه کنید. هر چند وقت یکبار نیاز به سرویس دارد و چقدر خراب می شود؟ بررسی‌های قدیمی، بررسی‌های جدید و همه بررسی‌های بین‌المللی را مطالعه کنید که آیا این مدل در زمان خود هم انتخاب مناسبی بوده است؟ اگر مدل‌های پرطرفدار را انتخاب کنید، احتمال اینکه قطعات راحت‌تر پیدا شوند بالاتر است. ممکن است به‌روزرسانی‌های مدرن در مواردی مانند ترمز، احتراق الکترونیکی و غیره هم در دسترس باشد.

سعی کنید در صورت امکان ماشین مورد علاقه تان  را برای آخر هفته کرایه کنید، ببینید چگونه است و در جاده چه احساسی دارد. امروزه بسیاری از شرکت‌های کرایه ماشین‌های کلاسیک وجود دارند، پس چرا به دنبال رانندگی با مدل مورد نظر خود نباشید؟ ممکن است پس از این تجربه عاشق آن شوید، یا ممکن است متوجه شوید که این ماشین برای شما مناسب نیست.

هرچه بیشتر تحقیق کنید، بهتر متوجه خودروی مناسب خود خواهید شد. خواهید دانست در صورت بروز مشکل باید به چه مواردی و به کجا مراجعه کنید.

 

به باشگاه مالکان خودرو مورد علاقه تان بپیوندید

اکنون که جستجوی خود را محدود کرده اید یا خودرویی را انتخاب کرده اید که طاقت نداشتن آن را ندارید ، زمان پیوستن به باشگاه مالکان مربوطه است. باشگاه‌ها اغلب یک خبرنامه یا مجله دارند، بنابراین آنها را بخوانید، با صاحبان دیگر ملاقات کنید، به عنوان علاقه‌مند به گردهمایی‌های آنها بروید. صاحبان خودرو های کلاسیک کهنه کار همیشه مایلند به نیروی تازه نفس جدید کمک کنند و با خوشحالی شما را وارد جمع خود می کنند.

یکی دیگر از دلایل عالی برای پیوستن به باشگاه مالکان این است که آنها می دانند از کجا باید خرید بکنند. اگر از مالک دیگری باشد، همه تاریخچه آن را می دانند و در بیشتر موارد می توانید خیالتان راحت باشد که به خوبی از آن مراقبت شده است. باشگاه ها همچنین مانند غار علاءالدین از لوازم یدکی هستند.

 

برای خود بودجه تعیین کنید

این مورد فقط برای خرید ماشین نیست، بودجه برای همه چیز است و اطمینان می دهد که می توانید با انتخاب خود زندگی کنید. یک لیست ساده مانند این بنویسید:

خرید خودرو: xxxxxx ریال

گاراژ: xxxxxx ریال

بیمه: xxxxxx ریال

تعمیر و نگهداری: xxxxxx ریال

قطعات یدکی: xxxxxx ریال

همچنین برای موارد اضطراری پیش‌بینی نشده یا میزانی برای یافتن خودروی ایده‌آل ، کمی بودجه اضافی در نظر بگیرید. در مورد بودجه خود سخت گیر باشید و به یاد داشته باشید که شرایط در اقتصاد مدرن امروزی می تواند در یک رفراندوم یا بحران مالی تغییر کند، بنابراین مطمئن شوید که در حد توان خود باقی خواهید ماند.

 

یک تست رانندگی مناسب داشته باشید

قبل از اینکه تصمیم به خرید ماشین بگیرید، از مالک بخواهید به شما اجازه دهد آن را برانید تا بتوانید ببینید که ماشین چگونه راه می رود ، ترمز و هندلینگ آن چطور است و چرخش فرمان آن به چه میزان نرمی انجام می شود.

راندن خودرو ، موارد زیادی را در مورد کیفیت آن برای شما مشخص می کند. پس در صورت امکان ، پیش از خرید خودرو ، حتما با آن رانندگی کنید.

 

مزایا و معایب خرید از منابع مختلف

اولین جایی که باید نگاه کنید، باشگاه مالکان خواهد بود، آنها باید منبع خوبی از وسایل نقلیه داشته باشند و قیمت مناسب تری هم داشته باشند. همچنین کمی اطلاعات برای اضافه کردن به شخصیت خودروی خود خواهید داشت.

اگر به دنبال معامله هستید، شاید بهتر باشد به مزایده ها هم سر بزنید ، به این شکل ممکن است خودروی مورد نظرتان را کمی ارزان تر تحویل بگیرید. نقطه ضعف حراجی ها این است که در صورت بروز مشکل به آن اندازه که باید قابل اعتماد نیستند. در صورت خرید از حراجی ها ، بعید است که بتوانید برای آزمایش با خودرو رانندگی کنید، با این حال، شاید بتوانید حداقل صدای حرکت ماشین را بشنوید.

نمایندگی‌ها گران‌ترین گزینه‌ها هستند، اما شما این اطمینان را خواهید داشت که در صورت بروز مشکل، کسی را دارید که ماشین را در صورت نیاز به تعمیر به او برگردانید. نمایندگی‌های تایید شده برای خودروهای کلاسیک در تمامی  مدل‌ها گارانتی ارائه می‌کنند و دارای سه سطح هستند که برای خودروهای هر سنی که در گارانتی گنجانده شده است، پوشش تعمیرات و امتیازات دیگر را ارائه می کنند.

 

ارائه پیشنهاد

بودجه ای را که قبلا برای خود تعیین کرده بودید به خاطر دارید؟ در زمان خرید یک خودرو کلاسیک، هنگام ارائه پیشنهاد، این را کاملاً در نظر داشته باشید.

همیشه مودب باشید، اما از پایین آوردن قیمت نترسید، مالک ممکن است ببیند چقدر مشتاق هستید و بخواهد قیمت را بالا ببرد تا جایی برای خرید بعدی خود داشته باشد. به خاطر داشته باشید که هر چیزی را که می‌بینید نیاز به تعمیر دارد یا به شما گفته شده است که نیاز به تعمیر دارد ، یک هزینه اضافی برای شما خواهد بود، بنابراین بودجه خود را در نظر بگیرید و مبلغی را ارائه دهید که این هزینه‌ها را در نظر گرفته و شما را در محدوده بودجه کلی نگه دارد.

 

خرید یا واردات کلاسیک خارجی

این مورد به خودی خود یک راهنمای کامل می طلبد. ممکن است عاقلانه باشد که اجازه دهید یک شرکت تخصصی که از سرتاسر جهان خودرو وارد می کند، این کار را برای شما انجام دهد. آنها تجربه دارند، می دانند که باید به چه چیزی توجه کنند و چگونه واردات را تا حد تسهیل کنند.

ممکن است وسیله نقلیه شما از آلمان آمده باشد یا در برخی موارد از استرالیا، شرکت هایی وجود دارند که در کشورهای جداگانه تخصص دارند و می توانند واردات را برای شما بسیار کارآمدتر انجام دهند، البته اگر هنوز هم مایل به انجام آن هستید. پیشنهاد می کنیم چند راهنما را برای آشنایی با قوانین و نحوه انجام این امور بررسی کنید.

 

آیا زمان ترجیحی در طول سال وجود دارد؟

آیا زمان بهتری از سال برای خرید یک ماشین کلاسیک وجود دارد؟ چه باور کنید که وجود دارد یا نه. بسیاری از مردم یک کلاسیک را به عنوان یک سرمایه گذاری با قیمت منصفانه می خرند، چیزی که در طول تابستان میتوانید با آن در اطراف رانندگی هم کنید. معمولاً، این خرید ها دارای تنش است و در طول تابستان، معنی واقعی داشتن یک کلاسیک را یاد می‌گیرید و می توانید تصمیم ب‌گیرید که خودرو کلاسیک برای شما مناسب است یا نه. عوامل دیگری نیز وجود دارد، شاید قیمت نگهداری وسیله نقلیه بالا رفته باشد و یا ممکن است شرایط مالک تغییر کرده باشد. این ها شامل هزینه هایی است که می توانید در آن سال بدون صرف آن ها خرید خود را انجام دهید.

بنابراین پاییز زمان مناسبی برای خرید است. وسایل نقلیه به خصوص کلاسیک های قدیمی که معمولا در زمستان مشکل ساز هستند، اغلب در پاییز ارزان تر به فروش می رسند. در دسترس بودن و قیمت پاییزی به ویژه در مورد خودروهای کانورتیبل با روکش نرم صادق است زیرا افراد زیادی به رانندگی در هوای آزاد در ماه های زمستان فکر نمی کنند. با این حال، ممکن است تفاوت زیادی با هزینه یک هاردتاپ نداشته باشد. اگر همه اینها را کنار بگذارید، چند ماه به شما فرصت می دهد تا خرید جدید خود را به طور کامل انجام دهید و مطمئن شوید که همه چیز برای سرگرمی شما در آفتاب در سال بعد به سرعت انجام می شود.

 

داستان ماشین انتخابی خود را بیاموزید

اکنون که خودرو کلاسیک جدید خود را انتخاب یا حتی خریداری کرده اید، زمان آن رسیده است که داستان واقعی آن را بدانید. پیدا کردن محل ساخت آن، صحبت با برخی از مالکان قبلی و یافتن مورد خاصی در تاریخچه این خودرو همگی به توسعه شخصیت و پیشینه خودروی شما کمک می کند.

شنیدن حکایات قدیمی از صاحبان قبلی، خودروی شما را زنده می کند. بله، ما قبول داریم که این خودرو پیش از آن هم عضوی از خانواده بوده است، اما این داستان ها رنگ بیشتری به تاریخچه آن می بخشند و وسیله نقلیه شما را خواستنی تر می کنند. به هر حال این کار ارزش تلاشش را دارد و چه خوب و چه بد هرگز نمی دانید چه چیزی ممکن است کشف کنید.

آیا برنامه های ترمیم ماشین کلاسیک مانند Car SOS یا For The Love Of Cars را تماشا کرده اید؟ یکی از مجریان همیشه همه چیزهایی را که می تواند ، در مورد وسیله نقلیه ای که در حال بازسازی است، می آموزد. این نه تنها باعث ایجاد حس فوق العاده ای  می شود، بلکه می تواند به وسیله نقلیه شما نیز ارزشی بیافزاید.

مکان مناسب برای شروع بخش ثبت خودرو کشوری خواهد بود. در برخی موارد ، ممکن است با ثبت نام در سامانه های مربوطه اطلاعت مختصری در باره سوابق خودرو ، نقل و انتقالات پیشین و صاحبان قبلی به دست بیاورید.

سازنده، اگر هنوز وجود داشته باشد، منبع عالی و ثروت اطلاعات دیگری خواهد بود، آنها اغلب سوابق تاریخی همه وسایل نقلیه خود را نگه می دارند. در برخی موارد، آنها ممکن است فقط اطلاعاتی مانند شماره تولید، شماره شاسی اصلی و موتور و غیره را ارائه دهند. اما برخی، نه تنها داستان خودروی شما را قبل از خروج از کارخانه به شما منتقل می کنند، بلکه ممکن است بتوانند شما را با شخصی در تماس قرار دهند که زمانی روی ماشین شما کار می کرده.

ساختن داستان خودرو و تاریخچه واقعی آن در حالی که به طرز وحشتناکی رضایت بخش است، ممکن است مزایای دیگری مانند تأثیر بر ارزش گذاری آن نیز داشته باشد و بنابراین وقتی زمان تحویل وسیله نقلیه شما به مالک جدید فرا می رسد، بدون شک از این تلاش قدردانی خواهند کرد.

 

خلاصه

اکنون باید کاملاً آماده باشید تا به دنیای واقعی برگردید و اولین ماشین کلاسیک خود را بخرید. اگر این راهنما برایتان مفید بود، لطفاً تصاویری از خودتان در کنار ماشین  جدیدتان برای ما ارسال کنید.

به یاد داشته باشید که موارد ضروری را رعایت کنید زیرا هر چه بیشتر تحقیق و مطالعه انجام دهید، در آینده درد و رنج کمتری خواهید داشت. داشتن یک ماشین کلاسیک می تواند بسیار مفید و از طرف دیگر بسیار خسته کننده باشد و برای همه مناسب نیست.

 

منبع: primoplc.co

0
تعداد نظرات
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

آخرین اخبار

يکشنبه 29 مرداد 1402 0 دیدگاه
شنبه 21 مرداد 1402 0 دیدگاه
چهارشنبه 28 تير 1402 0 دیدگاه
سه شنبه 06 تير 1402 0 دیدگاه