14 نکته در بازی Witcher 3 که قبل از بازی باید بدانید

پس از انتشار سریالی بر اساس بازی و کتاب ویچر ، ساخت انیمیشن آن و همچنین پس از انتشار آپدیت نسل نهمی Witcher 3 برای کنسول های نسل جدید ، اشتیاق به تجربه این بازی به شدت بالا رفته است. اگر از جمله کسانی هستید که هنوز این بازی را تجربه نکرده اید ، این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا در جهان زیبا ، زنده و خطرناک این بازی ، با شکست های کمتری دست به گریبان شوید.

14 نکته در بازی Witcher 3 که قبل از بازی باید بدانید

این نکات به شما کمک می کند به دنیای جهان باز بزرگ Witcher 3 با دردسر بسیار کمتری تسلط پیدا کنید. از سیستم جنگی گرفته تا جادو، هیولاها، صدها ماموریت، قراردادها، شکار لاشخورها و بارهای دیگر .چیزهای زیادی برای کار کردن وجود دارد و ممکن است بدون چند اشاره کاربردی چند سال طول بکشد. The Witcher 3 یک بازی بزرگ و پیچیده است و اگر آماده نباشید به راحتی می تواند به یک تجربه دلهره آور تبدیل شود.
در این مقاله ما نکات مهم The Witcher 3 را برای کمک به زنده ماندن و پیشرفت در بازی برای شما شرح داده ایم. چه تسلط بر کیمیاگری و روغن های مختلفی که می توانید استفاده کنید، چه علائم جادویی برای ارتقا و بسیاری موارد دیگر. ما در اینجا همه چیز را در یک نمای کلی از همه اصول اولیه ای که برای شروع سریع نیازدارید پوشش داده ایم.


1. کیمیاگری برای بقا و مبارزه مهم است


کیمیاگری برای یک ویچر حیاتی است، بنابراین تسلط بر آن یکی از نکات مهم است. بیشتر غنایمی که در طول سفرهایتان جمع آوری می کنید احتمالاً بعداً برای هدفی به کار می آیند ، و توصیه می شود چند دقیقه ای را در برگه کیمیاگری بگذرانید و دستور العمل های موجود را بررسی کنید. از اینجا می توانید برای سلاح ها، بمب ها و معجون های خود روغن درست کنید.
دستور العمل های بیشتری برای خرید از بازرگانان و به عنوان غارت در دسترس خواهند بود، بنابراین همیشه مراقب آنها باشید. مطمئناً شمشیرها و نشانه ها مهم هستند، اما هرگز استفاده از معجون ها یا ابزارهای اضافی را قبل و در طول مبارزات دست کم نگیرید.


2. هنگام استفاده از روچ (اسب ویچر) ، به جاده ها بچسبید و در مسیر حاده بتازید تا سریعتر حرکت
کنید


روچ احتمالاً بهترین شریک شما در بازی است، اگرچه اگر در حال تاخت و تاز هستید، همیشه باید مراقب استقامت آن باشید. با این حال، اگر در جاده ای هستید، کافی است روی دکمه تعیین شده دوبار ضربه بزنید و روچ به تنهایی به جلو حرکت می کند .فقط کافی است هر از چند گاهی به چپ یا راست حرکت کنید تا در مسیر درست ادامه دهید، و بقیه کارها بدون نیاز به کار به صورت خودکار خواهند بود. فقط مراقب از دست دادن استقامت باشید.


3. برای محافظت روی علامت کوئن Quen تمرکز کنید


که می تواند در هنگام مبارزه برای محافظت از شما بسیار مفید باشد، به خصوص quen علامت کوئن
را به دست می آورید. این آن را به یک میدان محافظتی تبدیل Exploding Shield زمانی که مهارت
می کند که می تواند در برابر حمله دفاع کند و در عین حال با احتمال ناک دان حریف آسیب وارد کند.


4. علامت Axii برای مبارزه و هم برای گفتگو ها عالی است


Axii یک طلسم فوق العاده مفید برای استفاده تهاجمی و غیر تهاجمی است. استفاده از Axii  روی دشمنان در نبرد به طور موقت آنها را بیهوش می کند و به شما این امکان را می دهد که در حالی که آنها بی دفاع هستند، یک حمله آهسته تر و سنگین انجام دهید، یا اگر گروه بزرگی از دشمنان در مقابل تان صف آرایی کرده اند برای مقابله با آنها از این نشان استفاده کنید . جالب تر اینکه این علامت همچنین می تواند در گفتگو برای تأثیرگذاری بر افراد، باز کردن گزینه های جدید برای اجتناب از دعوا، پرداخت هزینه یا دسترسی به اطلاعات جدید استفاده شود.


۵. روغن ها در نبرد به شما کمک می کند


روغن ها اساساً به روزرسانی های موقتی هستند که می توانید روی سلاح ها در Witcher 3 استفاده کنید تا علاوه بر مختصات پیش فرض ، ویژگی های خاصی به دست بیاورند. اکثر آنها اثربخشی شمشیرهای شما را نسبت به یک نوع دشمن افزایش می دهند که نقاط قوت و ضعف نقش مهمی در آن دارند. بنابراین همیشه تعداد کمی در موجودی خود داشته باشید، زیرا هرگز نمی دانید چه زمانی به مزیت نسبی در برابر یک دشمن خطرناک نیاز خواهید داشت.


۶. هر زمان که به جای جدیدی رسیدید، تابلوی محلی را بررسی کنید


یک نکته خوب در ویچر 3 این است که هر زمان که به مکان جدیدی رسیدید، تابلوهای پیام محلی را بررسی کنید. اینها با قراردادها و ماموریت های جانبی جدید پر می شوند، علامت سوال های جدیدی را برای بررسی روی نقشه باز می کنند، و حتی اطلاعات مفیدی در مورد اهداف فعلی شما ارائه می دهند. بدترین سناریو، شما همیشه می توانید یک داستان احمقانه در مورد شهر و مکان آن در این تابلوهای اعلانات بخوانید.


۷. تفاوت بین جاخالی دادن و غلت زدن در مبارزه را بیاموزید


جا خالی دادن و غلت زدن بدیهی است که عملکرد مشابهی را ایفا می کنند کنار گذاشتن مسیر حمله اما دانستن زمان استفاده از آن می تواند تفاوت بزرگی در اثربخشی مبارزات شما ایجاد کند. هر زمان که گرالت جا خالی می دهد ، یک حرکت سریع کوتاه در جهتی که شما انتخاب می کنید انجام می دهد. غلت زدن مشابه جا خالی دادن است، اما شما زمین بیشتری را می پوشانید و زمان بیشتری طول می کشد تا دوباره روی پاهای خود بجنگید اگر در حال مبارزه با یک راهزن یا یک هیولا ، یا هر دشمنی کوچکتر به اندازه انسان هستید که در حال جا خالی دادن هستید، تنها چیزی است که برای بدست آوردن غفلت کوچکی که نیاز دارید تا زمانی که دشمن تان انجام می دهد ، تا ضربه نهایی و کارساز را بزنید. از سوی دیگر، رولینگ در برابر دشمنان بزرگ تری که معمولاً حملات بزرگ تر و غیرقابل جاخالی دادن تری دارند، یا مانند گولمز، با هر نوسان منطقه وسیع تری را پوشش می دهند، بهترین کار را انجام می دهد. هر دو را تمرین کنید و الگوهای دشمن را بیاموزید تا دریابید که بهترین استفاده از جا خالی دادن و غلت زدن در هر مبارزه ای در کدام زمان است.


۸. فرصت طلبی در دفاع و حمله اغلب می تواند زندگی شما را نجات دهد


در مورد نبرد، گرالت همچنین می تواند ضرباتی را انجام دهد که بسته به دشمن می تواند مقداری از انرژی حمله خود را از دست بدهد، اما همچنان ارزش توجه شما را دارد. در طول مبارزات، گرالت می تواند حملات وارده از سوی دشمن را با شمشیرهای خود مسدود کند. بسته به زمان، این روش دفاعی می تواند باعث شکست شود و یا تمام آسیب را که ممکن بود به شما وارد شود رد کند. ترفند این است که چه زمانی باید آن را انجام داد ...
اگر با زمان بندی یک بازی خوب مشکل دارید، یک نکته خوب این است که همانطور که دکمه دفاع کردن را نگه می دارید، صبر کنید تا نام دشمن قرمز شود که نشان می دهد در حال حمله هستند و سپس انگشت خود را بردارید و درست قبل از فرود آمدن ضربه سریعاً آن را فشار دهید. حتی اگر فرصت را از دست دادید، باز هم باید یک بلوک دریافت کنید.
فقط به یاد داشته باشید که نمی توان همه چیز را متوقف کرد، و این مهارت به بهترین وجه برای دشمنانی در ارتفاع مشابه یا پایین تر از گرالت استفاده می شود.


9. به دنبال میزهای فروشنده های زره و سلاح تراش ها باشید و از آنها برای مقابله در جنگ ها با
دشمنان تان استفاده کنید


میزهای زره فروش ها و سلاح تراش ها معمولاً در نزدیکی آهنگرها و زره سازها یافت می شوند. این ها را می توان به صورت رایگان فعال کرد و به مدت ۱۵ دقیقه زره و سلاح ها را ۲۰ درصد مقاومتشان را افزایش داد. اساساً آسیب و محافظت اضافی رایگان است، بنابراین همیشه مطمئن شوید که آنها را جستجو کرده و قبل از یک مبارزه یا مأموریت سخت آنها را فعال کنید.


۱۰ . یک زین مناسب و جادار برای روچ تهیه کنید تا محدودیت موجودی های قابل حمل
خود را افزایش دهید


وزن بخش مهمی از ویچر 3 است و غلبه بر مدیریت منابع و تجهیزات ممکن است دردسرساز باشد. خوشبختانه، روچ می تواند یک زین کمکی با کیسه های اضافه به شما بدهد تا بار شما را سبک کند. پیدا کردن آن ها آسان نیست، اما ارزش سرمایه گذاری برای افزایش محدودیت موجودی خود را دارند. به دنبال مسابقه ای در زمینه اسب سواری در نزدیکی Crow’s Perch باشید، که در آن زین جاداری را به عنوان جایزه دریافت خواهید کرد.


۱۱ .می توانید مدل مو و ریش گرالت را تغییر دهید


هنگامی که به نوویگراد و چند شهر بزرگ دیگر رسیدید، به دنبال مغازه ای باشید که قیچی های غول پیکری در جلوی در دارد. با هزینه ای اندک، یک آرایشگر مدل مو و ریش گرالت را به طور مستقل تغییر می دهد، در صورتی که DLC رایگان مربوطه را فعال کنید، گزینه های مختلفی در دسترس است. این برای اینکه به گرالت ظاهری تازه ببخشید، یا هر زمان که ریش هایش بلند شد پس از چند هفته در بازی کوتاه شود، عالی است.


۱۲ .به طور منظم خارج از ماموریت های اصلی بازی بگردید مأموریت فرعی انجام دهید و ذخیره کنید


بازی به طور خودکار پس از تکمیل اهداف، و در چک پوینت ها در حین انجام ماموریت ها ذخیره می شود. اما به دلیل غیرقابل پیش بینی بودن رویدادها در جهان گسترده بازی ، تکیه بر این امر خطرناک است. به خصوص در حین کاوش در جایی که می توانید برای بارها آن را انجام دهید و هرگز یک ایست بازرسی را راه اندازی نکنید. بنابراین، اگر یک جستجوی خاص را دنبال نمی کنید، مطمئن شوید که به طور منظم ذخیره های دستی انجام می دهید. به این ترتیب در صورت کمین یا سقوط تصادفی از صخره level up زیادی را از دست نخواهید داد.


۱۳ . میزان خون خود خود را حفظ کنید


میزان خون (جان شما) شما فقط زمانی که در جنگ نیستید به طور خودکار بازسازی می شود و حتی در آن زمان هم بسیار آهسته دوباره پر می شود. مطمئن شوید که حداقل یک نوع غذا مجهز به شکاف مصرفی دارید، بنابراین می توانید به سرعت از آن در طول مبارزه برای بازیابی سلامتی استفاده کنید .هر چه مدت اثر بازسازی طولانی تر باشد، بهتر است. اگر میزان خون شما در طول مبارزه خیلی کم می شود و به نظر می رسد که نمی توانید به موقع ریکاوری کنید، همیشه این گزینه وجود دارد که بدوید
و زندگی کنید تا یک روز دیگر را ببینید. مگر اینکه در سطح دشواری بالاتری بازی کنید، می توانید برای بازیابی خون خود نیز مدیتیشن کنید، و فقط باید ساعت را به ساعت بعدی ببرید تا میزان خون خود را کاملاً پر کنید.


۱۴ . همه چیز را غارت کنید ( البته وقتی کسی نگاه نمی کند)


هر چیزی را که می بینید غارت کنید، زیرا انواع آیتم های مفیدی وجود دارد که می توانید در جعبه ها و بشکه ها پیدا کنید و همچنین از بدن دشمنان شکست خورده ای که با علامت X در مینی مپ شما مشخص شده اند، بیرون بیاورید. از Witcher Senses خود برای برجسته کردن مواردی که در نزدیکی شما هستند استفاده کنید، اما وقتی نگهبانان در اطراف هستند مراقب باشید زیرا دزدی را دوست ندارند. اگر در دزدی دستگیر شوید، احتمالاً در نهایت به یک دعوای غیر ضروری خواهید رسید.
رویکرد "همه چیز را مد نظر قرار دادن" به ویژه در مورد مواد تشکیل دهنده کیمیاگری مانند گیاهان و قسمت های حیوانی اعمال می شود، زیرا صدها جزء مختلف برای برداشت وجود دارد و برای ساخت اقلام کیمیاگری جدید به ترکیب خاصی از مواد نیاز دارید. خبر خوب این است که هنگامی که یک کالای خاص را با موفقیت ساختید، دیگر نیازی به برداشت مواد برای تولید بیشتر ندارید، زیرا فقط می توانید از الکل استفاده کنید تا ذخیره خود را بالا نگه دارید.

 


منبع:     www.gamestradar.com

0
تعداد نظرات
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

مقالات پیشنهادی >

رتبه بندی بازی های اساسینز کرید Assassin's Creed بر اساس امتیاز متا
شنبه 22 مرداد 1401 0 دیدگاه
نگاهی به زندگینامه و آثار اینگمار برگمان، کارگردان سوئدی
سه شنبه 25 آبان 1400 0 دیدگاه
مروری بر زندگینامه و آثار پائولو سورنتینو  Paolo Sorrentino  کارگردان و فیلم نامه نویس  نام دار ایتالیایی
يکشنبه 15 اسفند 1400 0 دیدگاه
نگاهی به زندگینامه و آثار کریستوف کیشلوفسکی کارگردان نام دار لهستانی
چهارشنبه 07 ارديبهشت 1401 0 دیدگاه
زندگی نامه و آثار آلفرد هیچکاک
سه شنبه 16 شهريور 1400 0 دیدگاه
کتاب تاریخ فلسفه،نویسنده: هگل،مترجم: دکتر زیبا جبلی ، انتشارات شفیعی
چهارشنبه 12 خرداد 1400 0 دیدگاه
مقایسه دوربین سونی A7S III و دوربین کانن EOS R5 ، کدامیک دوربین بهتری است؟
شنبه 13 شهريور 1400 0 دیدگاه
آیا گيمرها بازی ميکنند که از روزمرگی فرار کنند يا اينکه سازوکارهای روانشناختی در لايه های اين رفتار پنهان است؟
دوشنبه 01 دي 1399 0 دیدگاه
انواع خودروهای سواری بر اساس شکل بدنه
چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400 0 دیدگاه

آخرین اخبار

يکشنبه 29 مرداد 1402 0 دیدگاه