سریع ترین و آسان ترین بازیهای گیم پس برای دریافت اچیومنت

اگر به عنوان یک مشترک Xbox Game Pass به دنبال بازی هایی برای افزایش Gamerscore خود هستید که در کمترین زمان و به آسان ترین حالت به پایان برسند ، لیست ما برای شما تهیه شده است. همه این بازی ها نهایتا طی چند ساعت تمام شده و میزان قابل توجهی گیمر اسکور برای شما فراهم میکنند.

سریع ترین و آسان ترین بازیهای گیم پس برای دریافت اچیومنت

اشتراک گیم پس اکس باکس و پی سی ، مجموعه عظیمی از بازی ها را در اختیار کاربران قرار داده. این لیست به صورت متوالی به روزرسانی شده و هر ماه شاهد افزایش میزان بازیهای آن نسبت به ابتدای کار گیم پس هستیم. در میان بازی های شاخص و AAA که ماکروسافت برای مشترکین خود در نظر گرفته ، تعداد زیادی عنوان مستقل و شاید کمتر شناخته شده هم وجود دارد.

Xbox Game Pass مثل هدیه ای است که دریافت آن ادامه دار باشد. ارزش بسیار خوبی برای مشترکین فراهم می‌کند و بازی‌های موجود در این سرویس تقریباً هر سبک و سلیقه ای را پوشش می‌دهند، بنابراین مطمئناً در میان عناوین موجود ، چیزی را پیدا خواهید کرد که از آن لذت ببرید. برای عاشقان اچیومنت ، Xbox Game Pass حتی بهتر هم هست، زیرا بازی‌های زیادی وجود دارد که می‌توان آنها را با سهولت نسبی تکمیل کرد.

 

 

0.5 ساعت

Townscaper

Townscaper میتواند یکی از اولین ایستگاه‌ها برای کسب گیمر اسکور باشد. ده دستاورد این بازی sandbox همگی بسیار آسان کسب میشوند و پیش نیاز‌های ساده‌ای دارند، اگرچه ممکن است برای برخی از آن ها مانند Propelled، Who going there و Architect به راهنمایی های آنلاین نیاز داشته باشید. حدود 30 دقیقه طول می کشد تا همه آنها را باز کنید و 1000 امتیاز شیرین را به دست آورید.

 

3-4 ساعت

The Pedestrian

The Pedestrian یک پلتفرم پازل فوق العاده است که ده دستاورد برای عبور به شکل پیاده دارد. اگر بخواهید این عنوان را به درستی بازی کنید ( که به شما توصیه می کنیم حتما این کار را بکنید ) به طور معمول تکمیل آن حدود چهار ساعت طول می کشد. با این حال، یک منوی اشکال زدایی که به تازگی کشف شده است، تمام دستاوردهای The Pedestrian را در کمتر از ده دقیقه باز می کند.

 

0.5 – 1 ساعت

My Friend Peppa pig

My Friend Peppa Pig دارای یک تکمیل بسیار آسان است، به شرطی که بتوانید دیالوگ های غیرقابل رد شدن و صدای تیز پپا را تحمل کنید. این بازی ماجراجویی دارای 11 اچیومنت است که باز کردن آن ها حدود 45 دقیقه زمان می برد. توصیه می‌کنیم از راهنما برای برخی از آن ها استفاده کنید، در غیر این صورت، ممکن است به سمت صحبت های بی معنی با پدربزرگ پیش بروید. کارهایی عجیب زیادی هست که برای کسب Gamerscore انجام می دهیم...

 

1-2 ساعت

Escape Academy

برای تکمیل Escape Academy در کمتر از دو ساعت، باید طبق راهنما پیش رفته ، یک دوست داشته باشید تا  بازی را به صورت co-op انجام دهید و یا یک کنترلر دوم داشته باشید. راهنما ه‌حل‌هایی را برای هر پازل به شما ارائه می‌دهد و جزئیات نحوه باز کردن تمام 27 دستاورد Escape Academy را ارائه می‌دهد، بنابراین اگر تصمیم دارید با استفاده از این راهنما Escape Academy را بازی کنید، آگاه باشید که همه راه‌حل‌ها و چیزهای سرگرم‌کننده بازی اسپویل خواهند شد.

 

A Memoir Blue

A Memoir Blue یک بازی ماجراجویی اشاره و کلیک آرامش بخش است که فهرست اچیومنت هایی به همان اندازه آرامش بخش دارد. "شعر تعاملی" دارای 15 دستاورد است که می توان همه آنها را در کمتر از دو ساعت با استفاده از راهنمای A Memoir Blue باز کرد. اگر هر یک از دستاورد ها را در بازی خود از دست دادید، می‌توانید با استفاده از انتخاب قسمت مربوطه ، آن‌ها را دوباره امتحان کنید.

 

Telling Lies

با گفتن اینکه می توانید در کمتر از دو ساعت 1000 امتیاز را در عنوان "دروغ گفتن" کسب کنید ، دروغ نگفته ایم. رمان‌های تصویری به لطف سادگی‌شان بسیار آسان و سریع تکمیل می‌شوند، و Telling Lies هم در این زمینه تفاوتی ندارد. شش مورد از 15 دستاورد بازی را می توان به سادگی با پیش برد داستان باز کرد. بقیه دستاوردهای محرمانه ای هستند که به راهنمایی های دقیقی برای باز کردن قفل نیاز دارند.

 

Gorogoa

Gorogoa  تکمیلی بسیار سریع و آسان دارد ، اگرچه باید برای دستیابی سریع و دقیق به تکمیل اچیومنت ها در حدود 2 ساعت ، از راهنمایی هایی برای پیش برد مقصودتان استفاده کنید. این بازی معمایی دارای 11 دستاورد است که 6 مورد از آن ها تنها با بازی در داستان باز می شوند. دو مورد "But Why?" و «Dexterity» مشکل ترین اچیومنت های بازی هستند، اولی از شما می خواهد که بازی را در کمتر از 30 دقیقه به پایان برسانید و دومی هم در صورتی به دست می آید که بازی را طی کمتر از 500 حرکت تمام کنید.

 

Doom 64

در مرحله بعد، به Doom 64 می رسیم. این بازی دارای ده دستاورد به ارزش 1000 Gamerscore است و به لطف صفحه رمز Doom 64، با دنبال کردن مراحل راهنما می توان تمام دستاوردهای آن را در کمتر از دو ساعت باز کرد. این راهنما ، شامل گذرواژه‌هایی است که باید برای تغییر سطوح استفاده کنید و هم چنین کارهایی که باید برای باز کردن قفل دستاوردهای زیرکانه بازی مانند Persistence is the Key و RVNH3CT1CD3M0 انجام دهید.

 

Unpacking

این بازی که درست مانند نامش ، فقط شامل جمع کردن وسایل است ، همیشه به سادگی لیست اچیومنت ها معروف بوده. هرچند یک ویژگی "دسترسی پذیری" با مجاز کردن قرار دادن وسایل در هر جایی از اتاق ، باز کردن 25 دستاورد بازی را حتی ساده تر از قبل می کند. فقط در ذهن داشته باشید ، اگر قابلیت های دسترسی پذیری را فعال کنید نریشن آرامش بخش بازی که شما را در جمع آوری وسایل همراهی می کند ، غیر فعال می کند.

 

Donut County

بازی پاولی فیزیک محور دونات کانتری ، یک عنوان به شدت سر راست است که به دست آوردن هر 20 دستاورد آن بین یک تا دو ساعت از شما زمان می طلبد. با اینکه اچیومنت ها بسیار راحت باز می شوند ، اما ممکن است گه گاه به راهنما هم نیاز داشته باشید. این بازی نه فقط برای اچیومنت هایش ، بلکه به خاطر لذتی که در طول آن تجربه می کنید ، پیشنهاد می شود.

 

1-2 ساعت

Gang Beasts

طبق تخمین‌هایی که TA انجام داده است، Gang Beasts برای باز کردن قفل تمام ۱۹ دستاورد خود بین یک تا دو ساعت زمان می‌برد. در حالی که می‌توانید بازی را در این بازه زمانی یا حوالی آن کامل کنید، اگر یک بازیکن دیگر هم به بازی شما بپیوندد ، اتمام بازی بسیار آسان‌تر و سریع‌تر خواهد بود. هم کنترل‌ بازی و هم باز کردن دستاوردها در Gang Beasts کمی بدقلق هستند، بنابراین ممکن است متوجه شوید که چند مورد از الزامات دستاورد را بارها و بارها تکرار کرده اید اما هنوز باز نشده اند. پشتکار در این بازی یک عنصر کلیدی است !

 

2-3 ساعت

DC League of Super Pets: The Adventure of Krypto and Ace

ایستگاه بعدی ما در تلاش برای کسب امتیاز آسان از بازی ها ، یک بازی طراحی شده برای کودکان است. DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace دارای 15 دستاورد ساده است که می توان آنها را در کمتر از سه ساعت باز کرد. به دست آوردن این اچیومنت ها ساده است  اما باز هم در صورت گیر افتادن، راهنماهای فراوانی وجود دارد که توصیه‌های بسیار خوبی برای کسب اچیومنت ها در آن وجود دارد. همچنین لازم به ذکر است که دستاوردهای این بازی ممکن است دارای باگ باشد ، باز شدن آن ها مدتی طول بکشد یا اصلاً باز نشود.

 

3 ساعت

Turnip Boy Commits Tax Evasion

Turnip Boy Commits Tax Evasion فقط یک بازی سریع نیست، بلکه یک بازی اکشن ماجراجویی بسیار سرگرم کننده و طنز است. این عنوان دارای 37 دستاورد است که به لطف چند گزینه دسترسی که دشواری آن را به میزان قابل توجهی کم می کند، می توان همه آنها را به راحتی باز کرد. با فعال بودن این گزینه‌ها، می‌توانید بازی را با موفقیت پشت سر بگذارید و تمام دستاوردهای آن را در کمتر از سه ساعت به دست بیاورید.

 

2-3 ساعت

Day of the Tentacle Remastered

این بازی یکی از بهترین عناوین Double Fine است. این ماجراجویی ساده اشاره و کلیک دارای 58 دستاورد به ارزش 1000 Gamerscore است و بین دو تا سه ساعت طول می کشد تا تکمیل شود. فهرست دستاوردها از چالش هایی تشکیل شده است که می‌توان با بپیش روی در داستان بازی آن ها را به انجام رساند و تعداد زیادی دستاورد هم وجود دارد که در صورت عدم رعایت پیش نیاز ها ممکن است آن ها را از دست بدهید. برای دریافت 1000 امتیاز کامل، بهتر است از راهپیمایی های موجود پیروی کنید تا زمان زیادی در این راه هدر ندهید.

 

2-3 ساعت

Full Throttle Remastered

با معرفی عنوانی دیگر از Double Fine، ما Full Throttle Remastered را داریم . بازی ای که برای باز کردن قفل تمام 40 دستاورد آن ، به دو تا سه ساعت زمان نیاز دارید. Full Throttle Remastered مشابه بازی Day of the Tentacle Remastered است که در آن بیشتر دستاوردها مربوط به داستان هستند یا تعداد کمی هم قابل از دست دادن هستند.

 

3-4 ساعت

Inside

INSIDE عنوانی است که قطعاً نمی خواهید تجربه آن را از دست بدهید. این بازی یک پلتفرمر پازلی فوق العاده و اتمسفریک است که فهرست دستاوردهای آسانی نیز دارد. هر دستاورد به‌عنوان یک آیتم قابل جمع آوری شناسایی می‌شود، بنابراین در حین بازی، باید چشمان خود را برای چیزهای خاصی تیز کنید.

 

Coffee Talk

Coffee Talk یک رمان تصویری شگفت انگیز و آرامش بخش است که اتفاقاً روند تکمیل سریع و آسانی دارد. برای باز کردن قفل تمام 24 دستاورد Coffee Talk در کمتر از چهار ساعت، باید از یک راهنمای کاربردی استفاده کنید ، که در آن نحوه و زمان درست کردن نوشیدنی های مختلف را توضیح بدهد.

 

3-4 ساعت

Race with Ryan

بخش اعظم زمانی که صرف این بازی می کنید برای دستاورد “Oh My Darling…” صرف می شود ، که شما را ملزم می کند در مجموع سه ساعت در هر حالت مسابقه دهید. 22 دستاورد دیگر بازی مسابقه‌ای همگی بسیار ساده هستند، اگرچه برای باز کردن قفل دستاورد «I’ve got the power» به یک کنترلر دوم نیاز دارید.

 

4 ساعت

PAW Patrol: Mighty Pups Save Adventure Bay

با تکرار معرفی بازی‌هایی که برای کودکان طراحی شده‌اند، عنوان بعدی PAW Patrol: Mighty Pups Save Adventure Bay است که با 30 دستاورد ، می‌توانید آن‌ را در کمتر از چهار ساعت تکمیل کنید. بسیاری از دستاوردها به تلاش زیادی نیاز ندارند، اگرچه آیتم های زیادی وجود دارد که باید برای کسب 1000 امتیاز کامل آن ها را پیدا کنید. دستاورد Pup Treat Master از شما می‌خواهد که تمام لقمه‌های پراکنده در طول بازی را جمع‌آوری کنید، که از این تعداد 7250 مورد وجود دارد.

 

4 ساعت

Contrast

طبق برآوردها، تکمیل لیست دستاوردهای Contrast کمتر از چهار ساعت طول می کشد. این عنوان پلتفرمر دارای 22 دستاورد است که 9 مورد از آنها با بازی در داستان جذاب بازی باز می شود. بخش اعظم دستاوردهای باقی مانده برای یافتن آیتم‌ها است که اگر از راهنمای مناسب پیروی کنید، پیدا کردن آن‌ها بسیار آسان‌تر است. این راهنماها همچنین نشان می‌دهند که چگونه می‌توانید این کار را در کمتر از دو ساعت انجام دهید ، بنابراین اگر از دست دادن بسیاری از چیزهایی که بازی ارائه می‌کند، نگرانتان نمیکند، ممکن است بتوانید از این طریق اتمام Contrast را سرعت دهید.

 

Genesis Noir

لیست دستاوردهای جنسیس نوآر ممکن است کمی دلهره آور به نظر برسد، زیرا همه دستاوردهای آن به عنوان "مخفی" علامت گذاری شده اند و هیچ توضیحی در مورد کارهایی که باید انجام شود وجود ندارد (البته با آپدیت جدید اکس باکس ، نمای توضیحات اچیومنت های مخفی ، ممکن شده است). با این حال، تمام دستاوردها دارای دو نوار پیشرفت هستند که شما را ملزم به باز کردن قفل دو پایان مختلف می کند. می‌توانید قفل 13 مورد از 14 دستاورد را در یک بازی باز کنید و آخرین دستاورد با استفاده از گزینه انتخاب صحنه Genesis Noir به راحتی قابل باز شدن است. اگر می‌خواهید به راحتی چالش های این بازی را پشت سر بگذارید، توصیه می‌کنیم از طریق یک راهنما پیش بروید. Genesis Noir  اکنون یک به‌روزرسانی رایگان دریافت کرده که تکمیل آن کمتر از 30 دقیقه طول می‌کشد و 210 امتیاز دیگر به این بازی اضافه می‌کند.

 

3-5 ساعت

The Walking Dead: Michonne

تمام بازی‌های Telltale بسیار ساده هستند، اما تکمیل آنها بیش از هشت ساعت طول می‌کشد. The Walking Dead: Michonne به لطف داشتن فقط سه قسمت ، از این قاعده مستثنی است. در مجموع ، حدود پنج ساعت طول می‌کشد تا تمام دستاوردهای هر قسمت را باز کنید، به شرطی که علاقه‌ای به کاوش کامل آنچه بازی ارائه می‌دهد نداشته باشید. همه دستاوردها در بخش داستانی به دست می‌آیند، بنابراین نمی‌توانید به این راحتی ها 1000 امتیاز شیرین را از دست بدهید. با این حال اگر برای رد کردن داستان به کمک نیاز داشتید ، راهنمای های زیادی برای این عنوان یافت می شود.

 

4-5 ساعت

Olija

در حالی که Olija دارای چند دستاورد با نیاز به راهنمایی بالاتری نسبت به سایر بازی‌های این لیست است، هنوز هم به آسانی تکمیل می شود. تجربه ما  نشان می‌دهد که می‌توانید تمام ده دستاورد پلتفرمر را در زمانی کمتر از پنج ساعت باز کنید، اگرچه ما توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از اتلاف وقت ، این بازی را هم از طریق راهنما انجام دهید. راهنما ها برای دستیابی به اچیومنت ها به کارآمدترین شکل ممکن نوشته شده است، از جمله دو دستاورد آزاردهنده که ممکن است با بی دقتی ، آن ها را از دست بدهید.

 

5-6 ساعت

Scorn

بازی پازل اول شخص اتمسفریک و رازآلود Scorn در رتبه بعدی لیست ما قرار دارد. Scorn دارای 12 دستاورد است که برآوردها نشان می دهد باز کردن قفل آنها بین 5 تا 6 ساعت طول می کشد، و اگرچه فهرست دستاوردهای آن ممکن است مرموز باشد، اما به طور کلی باز کردن قفل آنها بسیار آسان است. نقشه بازی مطلقاً هیچ علامتی ندارد، بنابراین ممکن است گاهی اوقات خود را در موقعیت اشتباه قرار دهید، اما اگر از یک راهنما استفاده کنید، در کمترین زمان بازی را به اتمام خواهید رساند.

 

Beacon Pines

عنوان ماجراجویی زیبا و ترسناک Beacon Pines هم برای بازی آسان و هم برای خط داستانی پر از تعلیق ارزش تجربه بالایی دارد. این عنوان با ده دستاورد خود که نزدیک به نیمی از آن‌ها مربوط به داستان بازی هستند ، می‌تواند در کمتر از شش ساعت به پایان برسد. بقیه لیست بسیار ساده است، اما ممکن است لازم باشد برای برخی از دستاوردهای دیگر، به راهنما نیاز پیدا کنید.

 

Firewatch

در مرحله بعد، به محیط آرام و ساکت فایرواچ قدم می گذاریم. این ماجراجویی روایی اول شخص فقط ده دستاورد دارد که هر کدام با 100 امتیاز در کمتر از 5 ساعت قابل باز شدن هستند. نیمی از آنها با بازی در داستان بازی آنلاک می شوند و بقیه نیاز به فعالیت های متفرقه دارند. راه آسان مانند بقیه عناوین این لیست ، همان استفاده از راهنماست.

 

6-8 ساعت

Costume Quest

در مقایسه با سایر بازی‌های این فهرست، Costume Quest از نظر Gamerscore چندان ارزشی ندارد، اما با توجه به امتیاز خوب آن ، بسیار توصیه می‌شود. این بازی RPG نوبتی از استودیو Double Fine دارای 15 دستاورد در لیست پایه خود است که تنها 200G ارزش دارد و تکمیل آن بین 6 تا 8 ساعت زمان می برد. Costume Quest همچنین دارای یک DLC رایگان به نام Gubbins on Ice است که علاوه بر کوتاه بودن ، پنج دستاورد دیگر به ارزش 50 G را به این بازی اضافه می کند.

 

6-8 ساعت

Road 96

بازی ماجراجویی Road 96 عنوانی دیگر با قابلیت تکمیل آسان در لیست ما است. تخمین‌ها نشان می‌دهند که باز کردن قفل هر 12 دستاورد بازی بین شش تا هشت ساعت طول می‌کشد، و در حالی که تعدادی از آنها با پیش روی در داستان باز می‌شوند، چند مورد وجود دارد که در صورت عدم دقت ممکن است آن ها را از دست بدهید. توصیه می‌کنیم در طول تجربه این بازی هم ، از یک راهنمای مناسب استفاده کنید.

 

Kraken Academy!!

فریب برخی از دستاوردهای به ظاهر سخت در آکادمی کراکن را نخورید. در واقع تکمیل این عنوان به نسبت آسان است به شرط اینکه یک راهنمای خوب را دنبال کنید. همه 48 اچیومنت این بازی را می توان در کمتر از هشت ساعت باز کرد. لیست بازی از انواع دستاوردهای متفرقه، داستانی و تجمیعی تشکیل شده است که برخی از آن ها را میتوانید به سادگی از دست بدهید. برای اطمینان واقعاً توصیه می کنیم  Kraken Academy را طبق یک راهنما پیش بروید. آیتم هایی برای جمع آوری در این بازی موجود است که جمع کردن آن ها بیشتر به کابوس‌ شبیه است.

 

Hellblade: Senua’s Sacrifice

هلبلید نه تنها یک بازی فوق العاده است ، همچنین به آسانی قابل تکمیل است. تمام 14 دستاورد Hellblade به جز یکی با تکمیل داستان باز می‌شوند، اما به لطف به‌روزرسانی اخیر که ویژگی انتخاب فصل جدیدی را اضافه کرده است، دستاورد Stories of the North هم به آسانی قابل دستیابی است.

 

6 ساعت

The Gunk

گانک یک بازی اکشن ماجراجویی رضایت بخش است که حدود شش ساعت طول می کشد تا تمام 17 دستاورد آن را به دست آورید. فهرست چالش ها بسیار ساده است، اما چند اچیومنت وجود دارد که برای دریافت آنها باید با دقت عمل کنید. دو تا از این اچیومنت ها کمی دردسر ساز هستند و نیاز دارند که موارد زیادی را اسکن کنید و منابع زیادی را جمع آوری کنید. خوشبختانه، برخی از راهنماهای مناسب برای هر دوی این دستاوردها وجود دارد که می توانید برای پیش روی درست از آن ها کمک بگیرید.

 

در این مقاله بهترین انتخاب های گیم پس را از میان بازی های مستقل بررسی کردیم ، تا بتوانید در کمترین زمان ممکن Gamer Score خود را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش دهید. برخی از این بازی ها صرفا برای افزایش امتیاز پیشنهاد شده اند ، اما چندین مورد هم وجود دارد که جدای از افزایش امتیاز ، تجربه آن ها به دلیل کیفیت کلی بازی ضروریست.

اگر بازی دیگری از مجموعه گیم پس اکس باکس در نظر دارید که میتواند در زمان کوتاهی ، امتیاز بالایی برای شما فراهم آورد و در لیست ما جا ندارد ، حتما در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

 

 

منبع:   trueachievements.com

0
تعداد نظرات
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

مقالات پیشنهادی >

یوجین اسمیت William Eugene Smith;عکاس مستند اجتماعی آمریکایی که از برجسته ترین عکاسان ژانر خود در تاریخ عکاسی شناخته می شود
يکشنبه 02 خرداد 1400 0 دیدگاه
آیا با حضور پلی استیشن 5 جدید، هنوز خرید پلی استیشن 4 یا ps4 ارزش دارد؟
شنبه 23 مرداد 1400 42 دیدگاه
فیلم ایثار، فیلمی بسیار زیبا در ژانر فلسفی و شاعرانه از فیلمساز مشهور روس آندری تارکوفسکی
چهارشنبه 08 ارديبهشت 1400 0 دیدگاه
بهترین کلاس برای شروع دارک سولز Dark souls
چهارشنبه 18 خرداد 1401 0 دیدگاه
15 آسانترین جایزه ی پلاتین برای دریافت Rant Game PS4
چهارشنبه 03 دي 1399 0 دیدگاه
لیست کامل صد تا از برجسته ترین کمیک بوک ها و رمان های مصور که تا کنون چاپ شده (قسمت اول)
چهارشنبه 07 مهر 1400 0 دیدگاه
۱۰ انیمه برتر تمام تاریخ تا سال ۲۰۲۱
شنبه 22 آبان 1400 0 دیدگاه
بیوگرافی جنیس جاپلین خواننده و نوازنده برجسته سبک های راک و بلوز Janis Joplin
يکشنبه 03 مرداد 1400 0 دیدگاه
بازیهای ویدیویی استراتژیک برتر کامپیوتر (قسمت دوم)
دوشنبه 11 مرداد 1400 0 دیدگاه

آخرین اخبار

يکشنبه 29 مرداد 1402 0 دیدگاه