4 نکته درباره خرید بهترین تلویزیون برای بازی

اکنون خرید تلویزیون مانند گذشته پیچیده نیست، به این دلیل که کیفیت پایه کلی تلویزیون ها به طور کلی در پنج
تا ده سال گذشته بسیار بالا رفته است. این روز ها تلویزیون های مقرون به صرفه هم ،می توانند فوق العاده
باشند. اما هنوز هم خرید تلویزیون برای بازیهای ویدئویی به سادگی خرید تلویزیون برای تماشای فیلم و سریال نیست.

4 نکته درباره خرید بهترین تلویزیون برای بازی

نکاتی که باید در خرید تلویزیون برای بازی در نظر گرفت مانند خرید تلویزیون برای تماشای فیلم نیست.
در این مقاله همه چیزهایی که باید در این مورد بدانید را یافت می کنید.

وقتی تلویزیونی را عمدتاً برای بازی می خرید، استانداردهای معمولی که تلویزیون ها را بر اساس آن ها سنجش می کنیم، به اندازه مواردی که عمدتا آن ها را در نظر نمی گیریم اهمیتی ندارد. اگر مطمئن شوید که در مورد عملکرد به جنبه های درست نگاه می کنید، تجربه بازی بسیار بهتری در تلویزیون جدید خود خواهید داشت.


1. همه چیز درباره تاخیر و به روز رسانی تصویر است


در زمان تلویزیون های قدیمی تر که از لوله های اشعه کاتدی برای نمایش تصاویر خود استفاده می کردند، تأخیر
مشکل چندانی نبود. با توجه به روشی که تلویزیون های مدرن کار می کنند، تاخیر در به روز رسانی تصویر
می تواند یک مشکل بسیار بزرگتر باشد. به همین دلیل است که اکثر تلویزیون های مدرن دارای حالت های
بازی اختصاصی هستند.

به طور خاص، هدف این حالت ها کاهش تاخیر ورودی است. این تاخیر خود را در فاصله زمانی بین فشار دادن یک دکمه روی کنترلر و دیدن نتیجه روی صفحه نشان می دهد . اگر تا به حال سعی کرده اید بازی های ریتمیک دوران پلی استیشن 2 را روی یک تلویزیون مدرن انجام دهید، متوجه شده اید که تاخیر ورودی چقدر می تواند باعث اجرای با تأخیر بازی شود. امروزه اکثر بررسی تلویزیون ها به تأخیر ورودی اشاره می کنند، بنابراین مطمئن شوید که این ویژگی را در هر تلویزیونی که مد نظر دارید ، بررسی کنید . البته تاثیر میزان تأخیر ورودی به نوع بازی ای که انجام می دهید هم بستگی دارد، اما هرگز تلویزیونی با تاخیر ورودی بیشتر را ، به نمونه ای با تاخیر کمتر ترجیح نخواهید داد .


2. تاری را حذف کنید


آسیب شما در مورد بازی، تاری حرکت است. کمی تاری حرکت می تواند خوب باشد، به همین دلیل است که برخی بازی ها آن را به عنوان یک افکت اضافه می کنند. با این اوصاف، تاری بیش از حد حرکت می تواند بد باشد.
نرخ تازه سازی سریع تر تا حدی به محو شدن حرکت کمک می کند، اما به فکر خرید تلویزیون 120 هرتز نباشید زیرا فکر می کنید برای بازی بهتر است، زیرا کنسول ها این کار را نمی کنند و احتمالا هرگز با نرخ فریم بالاتر از 60 فریم در ثانیه کار نخواهند کرد. . در عوض، تلویزیونی می خواهید که به شما امکان می دهد گزینه هایی را که می خواهید و می توانید از آن ها استفاده کنید انتخاب کنید.

به عنوان مثال، برخی از تلویزیون ها دارای حالت های بازی هستند که میزان سوسو زدن نور پس زمینه را به منظور کاهش تاری حرکت تنظیم می کنند. بعضی اوقات اینها می توانند به خوبی کار کنند، اما برای برخی از تلویزیون ها فقط منجر به سوسو زدن قابل توجهی می شود که برخی افراد آن را ناخوشایند می دانند.


3. تصویر نه چندان عالی


بخشی از چیزی که تلویزیون های مدرن را بسیار خوب جلوه می دهد، پردازش آنهاست. برخی از تولیدکنندگان از پردازش های بیشتر یا متفاوتی نسبت به سایرین استفاده می کنند، اما تقریباً همه اینها بر زمان پاسخ و تأخیر ورودی تأثیر منفی می گذارد. به همین دلیل است که شما فقط بزرگ ترین و زیباترین تلویزیونی را که می توانید بخرید، نمی خرید و آن را یک روز، حداقل در مورد بازی، نمی خرید.


گفته می شود، تقریباً هر تلویزیونی از برندی که می شناسید همچنان خوب به نظر می رسد. فقط مطمئن شوید که به عملکرد خوب تلویزیون برای کاری که باید انجام دهید توجه کنید. اگر به عنوان مثال به دنبال عملکرد بهتر در بازی های مبارزه ای هستید، می خواهید هر زنگ و سوتی را که می توانید به دلیل تاخیر ورودی کمتر خاموش کنید.


4. بیش از حد به دنبال دوراندیشی و آینده اندیشی تکنولوژی ها نباشید


اکثر مردم زیاد تلویزیون نمی خرند، که برای صرفه جویی در هزینه بسیار عالی است. برای سازندگان تلویزیون، این کار چندان خوب نیست، زیرا آنها می خواهند به فروش تلویزیون ادامه دهند. یکی از راه هایی که سازندگان به خرید تلویزیون ادامه می دهند، افزودن ویژگی های جدید و اتخاذ استانداردهای جدید است. 4 ممکن است در حال حاضر موضوع داغ باشند، اما سازندگان در حال حاضر شروع به تولید K تلویزیون های 8 کرده اند. K تلویزیون های در حالی که می خواهید مطمئن شوید خریدتان تا حدودی آینده نگر است، زیاده روی نکنید. در حالی که محدوده دینامیکی بالا می تواند رنگ ها را در بازی شما به نمایش بگذارد، و تجربه را به طرز محسوسی بهتر کند،
8 در یک صفحه نمایش 55 اینچی مشاهده نخواهید کرد، مگر اینکه خیلی K 4 و K احتمالاً تفاوت زیادی بین نزدیک به آن بنشینید.


مطمئن شوید که بازی های نسل فعلی یا نسل بعدی را در اولویت خود قرار دهید و سعی کنید بیش از حد روی ویژگی هایی تمرکز نکنید که هرگز واقعاً از آن ها استفاده نخواهید کرد یا از آنهالذت نخواهید برد . فراتر از نگاه نکنید و به یاد داشته باشید که خرید با فناوری "بازنده" هرگز ایده خوبی نیست، بنابراین سعی HD-DVD کنید به استانداردهایی که از قبل تعیین شده است پایبند باشید.

 

 

منبع:   whatnerd.com

0
تعداد نظرات
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

آخرین اخبار

يکشنبه 29 مرداد 1402 0 دیدگاه