پس از اتمام الدن رینگ چه بازی ای را شروع کنیم؟

پس از اتمام تمام بازی های سولزلایک ، خلا عجیبی ذهن اکثر ما را در بر میگیرد. پس از اتمام این بازی ها ، انتخاب یک عنوان برای شروعی دوباره ، چالشی است که احتمالا پس از اتمام هیچ بازی دیگری تجربه نخواهید کرد. الدن رینگ جدید ترین بازی فرام سافتور هم از این قضیه مستثنی نیست. پس در این مقاله بهترین بازی ها برای شروع ، پس از تجربه الدن رینگ را مرور میکنیم.

پس از اتمام الدن رینگ چه بازی ای را شروع کنیم؟

کسانی که به دنبال ادامه ی حس خوب الدن رینگ پس از تمام کردن آن هستند، چند گزینه از بازی های RPG جهان باز پیش رو دارند که ویژگی هایی مشابه Elden Rong ارائه می دهد.

Elden Ring با تلفیق مکانیک‌های Soulslike خود با فرمت RPG جهان باز ، این فرنچایز را بیش از همیشه قابل دسترس‌ کرده است. در حالی که بازی‌های قبلی Souls خطی‌تر بودند یا گزینه‌های محدودتری داشتند، آزادی بی‌نظیر Elden Ring حس بی‌ مانندی از کاوش و پاداش ایجاد می‌کند. این یکی از معدود بازی های RPG جهان باز است که در واقع زیبایی یک ماجراجویی را به تصویر می کشد.

البته مشکل اصلی پس از پایان الدن رینگ شروع میشود. خیلی ها پیش از این چند بار بازی را پایان داده اند و احتمالاً منتظر اعلام/انتشار یک DLC از  Elden Ring هستند. بنابراین، برای کسانی که به دنبال بازی‌های جهان بازی هستند که بتواند فضای مشابهی را ایجاد کنند، بازی هایی را معرفی میکنیم که به آنچه Elden Ring ارائه می‌کند نزدیک هستند.

اگر الدن رینگ را به خاطر فضای خاص جهان باز آن دوست دارید:

Dragon's Dogma یک بازی RPG جهان باز منحصر به فرد است. در حالی که بازی‌هایی مانند Skyrim دارای تاریخچه و شجره‌نامه‌ای برای اثبات ادعای ده سال شهرت خود هستند، Dragon’s Dogma عنوانی مستقل است که همین کار را انجام می‌دهد. البته، Dragon’s Dogma 2 به تازگی معرفی شده است، و همین امر به طرفداران RPG جهان باز دلیل بیشتری می‌دهد تا بازی اول را بررسی کنند. اما عنوان اولی با بازی های دیگر متفاوت است. این بازی به نبرد تاکتیکی نیاز دارد، و طراحی جهان بازی هر مسیر را جالب تر از قبل می کند.

همراه با این سیستم Dragon Dogma’s Pawn است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا گروه خود را بسازند و با گروه خود به دور دنیای بازی سفر کنند. این بازی با دیگر بازی‌های دارای سیستم همراه متفاوت است و کاری که Dragon’s Dogma انجام می‌دهد ترکیب منحصربه‌فرد همراهان و مبارزاتی عمیق در یک RPG جهان باز منحصربه‌فرد است.

اگر الدن رینگ را به خاطر آزادی و مکانیک های عمیق آن دوست دارید:

تعداد کمی از بازی ها، حداقل به شیوه ای سرگرم کننده، به خوبی واقع گرایی را به تصویر می کشند. Red Dead Redemption 2 احتمالاً این کار را با مکانیک ها و جزئیات ریز و درشتی که ارائه می کند به بهترین وجه انجام می داده و به برجسته شدن هرچه بیشتر بازی کمک می کند. همچنین ، Kingdom Come: Deliverance ویژگی‌های گیم‌پلی بسیار مشابهی را از نظر سلامت بازیکن، نیاز به غذا خوردن، مدیریت منابع و هزاران چیز دیگر ارائه می‌کند. هر دو بازی سطوح بی نظیری از آزادی را ارائه می دهند و بازیکنان می توانند غرب وحشی یا بوهمیا را به روش های واقعاً دقیق و در عین حال رایگان کاوش کنند.

Red Dead 2 و Kingdom Come: Deliverance مکانیک های واقعی تری نسبت به Elden Ring دارند، اما در جایی که با هم مطابقت دارند عمق جهان بازی است. در Elden Ring همه چیز در مورد به دست آوردن تجهیزات مناسب، بدست آوردن سلامتی در مبارزات، درک زمان استفاده از تاکتیک ها و یافتن عناصر جدید در طول مسیر است. رویکرد Elden Ring در اعطای آزادی عمل به بازی کن برای رسیدن به هدف فوق‌العاده ارزشمند است، حتی شاید بیشتر از دو بازی‌ ذکر شده ی دیگر. این دو بازی هیچکدام مانند Elden Ring نیستند، اما هر دو ، عناوین جهان باز بزرگی هستند که اتفاقا جهانی به شدت عمیق را به بازیکن ارائه می دهند.

اگر الدن رینگ را به خاطر ساختار گسترش شخصیت دوست دارید:

وقتی صحبت از عمق بیلد در یک عنوان به میان می آید، بازی Soulsborne دیگری وجود ندارد که بتواند با Elden Ring رقابت کند. Dark Souls 2 و سایر این بازی ها تا حدودی از نظر تنوع بیلد شاخص هستند ، اما کسانی که به دنبال تجربه ای بازتر اما با عمق ساخت مشابه هستند، احتمالا باید Pillars of Eternity ( نسخه اول و دوم) را نیز امتحان کنند. Pillars of Eternity به عنوان یک بازی ایزومتریک ، ممکن است برای برخی گیمر ها بیش از حد متفاوت باشد ، اما تمام ویژگی‌های لازم برای رستگاری یک RPG جهان باز را در خود دارد.

با این حال، آنچه که این بازی بهتر از بسیاری از عناوین مشابه انجام می دهد، این است که ساختار بیلدهای آن چقدر عمیق و متنوع است. بازیکنان به همان اندازه که در Elden Ring برای بیلد ها وقت صرف میکنند ، احتمالا در Pillars of Eternity هم مشغول خواهند بود ، البته اگر نگوییم که حتی کمی بیشتر. از نظر عمق ساخت هم درست مانند Elden Ring، یک گزینه عالی است.

 

 

منبع:   Gamerant.com

0
تعداد نظرات
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

آخرین اخبار

يکشنبه 29 مرداد 1402 0 دیدگاه