بهترین کلاس برای شروع دارک سولز Dark souls

شروع نامناسب سری بازیهای دارک سولز، در ابتدای بازی و با انتخاب یک کلاس نامناسب رقم میخورد و شما را مجبور میکند بعد از ساعت ها بازی کردن و شاید رد کردن چندین باس، از ابتدا این بازی را شروع کرده و تمام مسیر قبلی را مجددا طی کنید. 

بهترین کلاس برای شروع دارک سولز Dark souls

شروع نامناسب سری بازیهای دارک سولز ، چیزی ست که در همان ثانیه های ابتدای بازی و با انتخاب یک کلاس نامناسب رقم میخورد. این اتفاق شما را مجبور میکند بعد از ساعت ها بازی کردن و شاید رد کردن چندین باس ، مجبور شوید از ابتدا این بازی را شروع کرده و تمام مسیر قبلی را مجددا طی کنید. پس با این مقاله همراه باشید تا شما را در انتخاب بهترین کلاس ، بر اساس نوع بازی خودتان راهنمایی کنیم.

فرنچایز Souls احتمالا یکی از محبوب ترین بازی ها در نسل 8 (گذشته از دارک سولز 1 که در ابتدا برای نسل 7 منتشر شده بود) بوده است. راهی که از Demon's Souls شروع شد نه تنها به انتشار یک سری بازی کامل منجر شده است بلکه ده ها بازی شبیه به Souls را نیز به همراه داشته است. اما اگر یک بازی وجود داشته باشد که بیشترین نقش را در شهرت این سری داشته باشد ، آن بازی Dark Souls 1 است.

این بازی همه چیز داشت، از داستان پیچیده و لایه لایه گرفته تا گیم پلی و تصویر سازی هایی که در راستای پیشبرد داستان عمل می کردند. این به این معنی است که گیمر ها از میزان محتوی ، قابل اطمینان بودن بازی و طراحی مراحل آن شگفت زده شدند که در آن زمان شبیه هیچ بازی Action-RPG دیگری نبود. قابلیت بازی مجدد در دارک سولز از این واقعیت ناشی می شود که هر بار بازیکنان به دلیل بیلد و کلاس های متعدد می توانند آن را به شکل متفاوتی تجربه کنند.

 Dark Soulsیکی از پیشگامانه ترین و مهم ترین بازی های ویدیویی در زمان خود است. در حالی که اکثر علاقه مندان اشاره می کنند که Demon Souls اولین فصل از این دفتر است، دسترسی گسترده به Dark Souls همراه با اصلاح مکانیک نسخه قبلی این بازی را به یکی از بهترین تجربیات تبدیل کرده است که بهترین جنبه های گیم پلی قدیمی را همراه با نوآوری های مدرن با هم ترکیب می کند.

ورود به دنیای Dark Souls می تواند بسیار ترسناک باشد، به خصوص زمانی که بازیکن شخصیت خود را خلق می کنند ، هنگام انتخاب کلاس های مختلفی که در دسترس است ، با گزینه های زیادی بمباران می شوند. برای آسان‌تر کردن این تصمیم، در اینجا نگاهی داریم به تمام کلاس‌های Dark Souls و اینکه کدام کلاس‌ها برای عموم بازیکنان عالی هستند، به خصوص در اولین دور بازی.

 

قبل از انتخاب کلاس چه چیز هایی را باید بدانیم؟

همانطور که قبلاً گفته شد، بسیاری از بازیکنان ممکن است هنگام انتخاب کلاس در دارک سولز احساس خستگی کنند. به هر حال، به دلیل هاله ای که دور این عنوان شکل گرفته و به دنبال آن پیام‌های محتاطانه آنلاین در مورد ناکارآمدی بیلد‌های خاص، ممکن است بازیکنان تحت فشار خاصی قرار بگیرند تا تنها بی‌نقص‌ترین بیلد را بدون هیچ گونه مصالحه‌ای انتخاب کنند.

با این حال واقعا نیاز به تحمل فشار زیادی در حال ساخت یک کاراکتر نیست. یک واقعیت بسیار مهم که در مورد بیلدهای Dark Souls وجود دارد ، این است که هیچ بیلدی در Dark Souls به صورت مطلق ساخته نشده است، حتی یک مورد. این بیلدها فقط تجهیزات بازیکن در شروع بازی و مختصات اولیه کاراکتر را تعیین می کنند. پس از اینکه بازیکن موفق می شود میزان مشخصی از Souls بدست آورد که به او اجازه ارتقاء شخصیت خود را می دهد ، وضعیت اولیه کاراکتر به مرور اهمیت خود را از دست میدهد.

در عوض، بازیکنان باید به این کلاس‌ها به‌عنوان یک فشار ملایم به سمت ساخت دلخواهشان نگاه کنند. این کاراکتر ها انتخاب‌هایی قطعی از ساخت شخصیت‌ با قابیت های خاص نیستند. در نهایت، نیازی به تاکید بر انتخاب کلاس خاصی هنگام ساخت شخصیت‌ وجود ندارد، و هیچ نوع انتخاب کلاس شخصیتی از نظر عینی اشتباه نیست. حتی کلاسی مانند Deprived در بازی قابل دوام است و در واقع، کهنه‌کارها آن را بهترین کلاس می‌دانند زیرا در هنگام تلاش برای تشکیل یک بیلد نهایی، بالاترین سطح آزادی را می‌دهد!

شما میتوانید از این راهنما برای ساخت کاراکتر هردو عنوان Dark souls اصلی و همچنین Dark souls Remastered استفاده کنید.

رتبه بندی کلاس ها ، برای تازه واردان به دنیای Dark souls :

10- Deprived

هیچ راهی برای گفتن اینکه "این کلاس بد است" در دارک سولز وجود ندارد. از آنجایی که هر کلاسی می‌تواند بعداً به کلاس دیگری تبدیل شود، بنابراین برای قضاوت در مورد این کلاس‌ها، باید در مورد ساخت اولیه و نحوه عملکرد آن صحبت کنید. آن وقت است که کلاس Deprived آخرین نفر است.

اول این که ، کلاس Deprived با یک چماق قدیمی به عنوان سلاح و یک تخته چوبی به عنوان سپر شروع می شود. ثانیاً این کلاس یک فرد برهنه در آستانه از دست دادن انسانیت است. پس از اتمام ساخت کاراکتر، بازیکنان مانند "فردی کروگر" برهنه در دنیایی وحشتناک تر از رویاهای او گیر کرده اند.

بسیاری از تازه واردان Dark Souls تصور می کنند که چماقی که این کلاس با آن شروع می شود در مقایسه با تسلیحات اولیه سایرین ضعیف است، اگرچه این تصوری است که به محض استفاده از آن در نبرد به سرعت از بین می رود. این ممکن است یکی از اولین چماق هایی باشد که بازیکنان می توانند بدست آورند، اما تمام ویژگی های مثبتی را که این نوع سلاح معمولاً با آن همراه است، ارائه می دهد. آسیب قابل قبولی وارد می کند، دارای یک Moveset با استفاده آسان است و قابلیت های خیره کننده ای در برابر دشمنان اولیه و اواسط بازی دارد. علاوه بر این، دارای مقیاس بندی A با Strength است که آن را به یک انتخاب عالی برای هر ساختی که بر روی این استات متمرکز شده است تبدیل می کند.

 

9- Thief

در دنیایی که هیولاها، موجودات افسانه‌ای، اژدها و دشمنان مرده وجود دارد، یک دزد چه کار می‌کند؟ حتی کلاس Deprived هم نسبت به این کلاس ، تناسب بیشتری با فضای بازی خواهد داشت. بدترین قسمت این است که حتی اگر منطقی برای این قضیه پیدا کنید ، این کلاس هنوز یکی از بدترین ها است.

کلاس با Dexterity عالی شروع می شود، اما به غیر از آن، از نظر Strength و Vitality کاملاً ضعیف است. کارکرد این کلاس مخصوصا برای تازه واردها ، تنها ایجاد تعداد زیادی صفحه "You Died" است. مخصوصاً وقتی اندازه سلاح های شروع بازی با این کلاس را می بینید. با این حال، یک چیز خوب در مورد این کلاس وجود Master Key است.

این کلاس برای بازیکنان باتجربه تری طراحی شده است که یاد گرفته اند چگونه از تحرک بالا و Critical attack  به نفع خود استفاده کنند. The Bandit's Knife که شخص با آن شروع می‌کند، انجام Ripost و Backstab را راحت تر می‌کند. با این حال، Target Shield که در کنار سلاح اصلی قرار دارد، دارای یک زمان نسبتاً گسترده برای زمان بندی Parry است که زندگی را برای یک دزد مشتاق آسان تر می کند. علاوه بر این، آمار Critical بسیار بالای 147 در Bandit's Knife به این معنی است که تعداد حملات زیادی برای شکست دادن دشمنان مورد نیاز نخواهد بود.

8- Knight

کلاس شوالیه، از فاصله دور، برای هر کسی، به خصوص تازه کارها، بسیار خوب به نظر می رسد. اما متأسفانه، باید یکی از پایین ترین ها در لیست باشد. ظاهرا ، یک شوالیه با محیط و فضای Dark Souls مطابقت دارد. با این حال، اعتماد به نفس این کلاس به زودی افول خواهد کرد.

این به این معنی است که شما بازی را با یک زره خوب شروع خواهید کرد، اما تقریباً همه چیزهای دیگر به زودی نتیجه معکوس خواهند داشت. وزن خیلی سنگین خواهد بود. حرکت کند خواهد بود. و برای افرادی که این کلاس را برای Strength محض انتخاب می‌کنند، کلاس‌های بهتری در لیست برای شروع یک ساخت مبتنی بر Strength وجود دارد.

بازیکنان باهوش‌تر فوراً زره‌های بسیار سنگین را به نفع یکی از مجموعه‌های سبک‌تر که در ابتدای بازی یافت می‌شوند کنار می‌گذارند تا از رول سنگین جلوگیری کنند. اگر دلیل دیگری نداشته باشد، این کلاس باید برای دسترسی فوری به Broadsword و Tower Kite Shield انتخاب شود. این شمشیر مستقیم از نظر Moveset فوق العاده است و آسیب سریع و قابل قبولی وارد میکند. سپر سایز متوسط، محافظی است که صد درصد آسیب فیزیکی را کاهش می‌دهد و تقریباً در هر بیلدی بسیار کاربردی است.

7- Hunter

شکارچی بسیار شبیه به کلاس Thief است، با این تفاوت که سطح شروع پایین تری دارد. اما از نظر اسلحه شروع بازی ، سرعت و این حقیقت که این کلاس را می توان در هر سمتی اسکیل کرد، بسیار بهتر است. این کلاس دارای ترکیب مناسبی از Skill، Strength و Endurance است.

بنابراین آسیب کمی بیشتر از Thief خواهد بود و در فرار از دست دشمنان هم یک فرصت اضافی برای بازیکنان فراهم می شود. این باید برای کمک به بازیکنان در شرایط سخت کافی باشد. یکی از نکات منفی، تبدیل کردن این کلاس به یک بیلد مبتنی بر جادو است که به نسبت روح های بیشتری نیاز خواهد داشت.

Short sword داده شده به این کلاس بسیار شبیه به Broad sword کلاس شوالیه است ، با این حال، همانطور که از نام آن پیداست، طول آن به اندازه سایر شمشیرهای مستقیم نیست. در عوض، قدرت آن ناشی از سرعت و استامینای کمتر مصرف شده در هر ضربه سریع است. شکارچی‌ها همچنین با یک کمان کوتاه و 30 تیر استاندارد شروع می‌کنند، که اجازه می‌دهد برخی از دشمنان خاص را در اوایل بازی به راحتی از پای در بیاورند (البته که کار با کمان در دارک سولز به راحتی بازی های دیگر نیست ، اما برای برخی دشمنان خاص ، این روش بسیار مفید است).

6- Sorcerer

The Sorcerer یک کلاس مخصوص بازیکنان خاص است که مطمئناً به بازیکنان جدیدی که علاقه ای به یادگیری درباره روش های بازی ندارند ، توصیه نمی شود. این کلاس اگر به درستی همراه با بیلد مناسب استفاده شود عالی است. جادوگری یک روش منحصر به فرد برای انجام بازی است که تجربه متفاوتی را نسبت به روش مرسوم حمله و دفاع ارائه می دهد.

این بازی پر از سحر و جادوهای منحصر به فرد است که تقریباً به هر بازیکنی کمک می کند تا بدترین بخش های بازی را هم به راحتی (اگر واقعا بتوان گفت به راحتی) سپری کند. بعلاوه ، این واقعیت که این کلاس مبتنی بر جادو است به این معنی است که Strength نباید اهمیت زیادی داشته باشد.

کاتالیزوری که برای شروع بازی به جادوگر ها داده می شود، با نام خسته کننده Sorcerer's Catalyst، در واقع یکی از بهترین ابزارهای جادو گری است که می توان در بازی به دست آورد. این سلاح با مقیاس بندی A در Intelligence شروع می شود و دارای مختصاتی قابل مقایسه با مواردی است که بعداً یافت می شود. طلسم اولیه ای که بازیکنان با آن شروع می کنند، Soul Arrow، نان و کره جادوگر ها است که به زمان اعمال سریع، سرعت پرتابه بالا (با کمی قابلیت دنبال کنندگی) و مقدار قابل توجهی آسیب جادویی شناخته می شود.

5- Wanderer

کلاس Wanderer فردی است که مسیری طولانی را سرگردان بوده و چیزهای زیادی دیده است. این منجر به آمار بسیار متعادلی می شود که تنها نقطه ضعف آن سطح شروع است. کلاس Wanderer انتخابی بسیار خوب است و می تواند به هر بیلدی که بازیکنان بخواهند تبدیل شود.

بهتر از همه این کلاس ، با یک زره مناسب، یک scimitar و یک سپر چرمی شروع می‌شود که درک نحوه استفاده از آن ها برای اکثر بازیکنان تازه کار به اندازه کافی آسان است. با این حال، بازیکنانی که خواهان ساختاری مبتنی بر Strength هستند باید تمرکز خود را روی Warrior قرار دهند.

Curved swoard های سبک، مانند Scimitar، سلاح هایی همه کاره و دارای ویژگی هایی هستند که بازیکنانی که بیشتر به دنبال تحرک سریع هستند تا مانور های رایج تر ، آنها را به Straight sword ترجیح می دهند. مجموعه حرکتی Scimitar، ضربه با پا را با یک اسلش افقی جایگزین می‌کند که به دنبال آن یک پرش به عقب وجود دارد که می‌تواند کار را برای ضربه زدن به بازیکن بسیار مشکل کند. حمله در حال دویدن نیز بسیار مفید است زیرا شروع حمله آن بسیار سریع بوده و یک راه ایده آل برای شروع مبارزه است.

4- Bandit

برای اکثر مردم، حداقل از نظر گناهانشان ، بین دزد و راهزن نباید تفاوت زیادی وجود داشته باشد. با این حال، در Dark Souls، کلاس Bandit بسیار مفیدتر است. اولاً، کلاس با Sength و Endurance بالا شروع می شود و همین امر این کلاس را بی رحم تر از کلاس سارقان زیرک می کند. ثانیاً، این کلاس در شروع دارای Battle axe و Spider Shield است.

این کلاس برای بیلد های مبتنی بر Dexterity یا Strength عالی است. اکثر تازه واردان میتوانند از این کلاس لذت ببرند، زیرا استفاده از آن بسیار ساده و روان است.

با بهره مندی از یکی از بهترین آسیب های اولیه نسبت به هر سلاحی در بازی، Battle Axe یک سلاح عالی برای شروع است که در صورت ارتقاء آن در حین پیشبرد گیم پلی می تواند برای کل بازی مفید باشد. Spider Shield هم که در ابتدا به این کلاس عرضه می‌شود مسلماً بهترین سپر شروع بازی است، زیرا ۱۰۰٪ آسیب فیزیکی را کاهش می‌دهد و در برابر Toxic و Poison مقاومت کامل دارد، بنابر این می‌تواند یک متحد سرسخت در هنگام ورود به Blighttown مخوف باشد.

3- Cleric

روحانی بهترین کلاس برای افرادی است که خواهان ترکیب درستی از Faith و Strength در ساختار خود هستند. در درجه اول، معجزات شفابخش تقریباً برای هر بازیکنی بسیار مفید خواهد بود، زیرا بهبودی در دنیای بی رحم دارک سولز بسیار مهم است.

سلاح شروع بازی Cleric شامل یک گرز و یک سپر بسیار عالی است. این کلاس همچنین با کاوننت Way of White  شروع به کار می‌کند، بنابراین بازیکنان جدیدتر راه آسان‌تری برای بازی کردن با سایر بازیکنان CO-OP خواهند داشت.

معجزه همیشه مفید Heal می تواند به بازیکنان در شرایط سخت کمک کند تا سلامت خود را بدون استفاده از فلاسک گرانبهای Estus بازیابی کنند و در هر شرایطی به بازیکن افزایش طول عمر می دهد. Mace از بسیاری جهات با Club همتراز است، اگرچه با درجه بندی B برای Strength شروع نمی کند. با این حال، می‌توان آن را برای دریافت نسبتاً زودهنگام اسکیل A ارتقا داد، که باعث می‌شود این سلاح به یکی از بهترین Hammer های سبک در بازی تبدیل شود، زیرا آسیب‌ پایه آن از Club هم بیشتر است.

2- Warrior
جنگجو بدون شک یکی از بهترین کلاس های بازی است. تقریباً هر بازیکنی می تواند کارکرد آن را درک کند و به سرعت با آن بازی کند. Warrior همچنین یک کلاس عالی برای تغییر شکل در هر ساختاری است، به خصوص آنهایی که مبتنی بر Strength و Dexterity هستند.

برای شروع، کلاس جنگجو با قدرت و استات های سلاح خوب همراه است. این کار استفاده از سلاح هایی را که برای شروع به یک کف مهارتی نیاز دارند، آسان تر می کند. بهتر از همه ، این کلاس برای بازیکنان جدید بسیار قابل درک است و آنها را از کاوش در هر حفره از بازی بی نیاز میکند.

برخی از مثال‌هایی که نشان می‌دهد چرا این کلاس شروع خوبی است، سلاح، سپر و زره آن است. Long Sword به اندازه Straight Sword ها ابتدایی است، اما این امر در واقع به این معنی است که Long Sword از هر نظر کافی است، و ترازی است که باید سایر سلاح های این دسته را با آن مقایسه کرد. برد آسیب، سرعت حمله ، حرکات متنوع  و میزان آسیب مناسب، آن را به متعادل ترین سلاح در بازی تبدیل کرده است. Heater Shield همچنین یک قطعه فوق العاده است زیرا 100٪ آسیب فیزیکی را کاهش می دهد و همچنین 70٪ آسیب در برابر آتش را کاهش می دهد. در نهایت، زره استات دفاعی فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کند بدون اینکه به اندازه ای دست و پا گیر باشد که باعث رول زدن کند شود.

1- Pyromancer

هیچ شکی وجود ندارد که Pyromancer مهم ترین و مفیدترین کلاس برای شروع است. همراه با تبر دستی، سپر گرد، و شعله pyromancy که بسیار مفید است. این کلاس مناسب افرادی است که می خواهند برای اولین بار Dark Souls را بازی کنند یا می خواهند ترکیبی از Strength و pyromancy مرگبار را تجربه کنند.

حتی با وجود اینکه سطح این کلاس در ابتدای بازی 1 است ، این کلاس همچنان از هر رده برتری دارد ، به خصوص وقتی صحبت از کاربرد بودن در فرم وانیلی می شود ( Vanilla Mode در بازی های دارک سولز ، به بازی اصلی بدون اکسپنشن ها اتلاق میشود) . همچنین این کلاس مناسب افرادی است که می‌خواهند تنها در یک دور بازی ، بیشترین بهره را از آن ببرند.

Hand Axe و Cracked Round Shield در مقایسه با سایر سلاح‌ها و سپرهای شروع، ایده‌آل نیستند ، و پتانسیل pyromancy بزرگترین دلیل برای انتخاب این کلاس است. شروع با Pyromancy Flame به فرد امکان دسترسی فوری به طلسم‌های آتشین در Dark Souls را می‌دهد. آتش یک نوع آسیب است که در برابر اکثر دشمنانی که در Lordran با آنها روبرو می شوند مفید است و این کلاس بازی را با یکی از بهترین این طلس ها شروع می کند: Fireball. پرتاب گوی های شعله ور به سمت دشمنان دقیقاً به همان اندازه که به نظر می رسد مرگبار است و برخی از طاقت فرساترین مناطق بازی را برای عاشقان آشوب تبدیل به یک سرگرمی می کند.

Dark Souls در 22 سپتامبر 2011 و برای پلی استیشن 3، ایکس باکس 360 و رایانه های شخصی منتشر شد. به لطف قابلیت بکوارد کنسول های نسل هشتم اکس باکس امکان اجرای نسخه اصلی را داشتند ، اما پس از مدتی نسخه ریمستر شده این عنوان به همراه تمام اکسپنشن ها برای  پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی منتشر شد.

 

 

منبع:    Gamerant.com

0
تعداد نظرات
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

آخرین اخبار

يکشنبه 29 مرداد 1402 0 دیدگاه