5 مدل از بهترین مودم-روترهای2021

کدام نوع مودم-روتر را باید تهیه کنید؟ اگر هم اکنون در مرحله خرید سرویس اینترنت هستید ، احتمالاً می دانید برای اتصال خانه به اینترنت خرید تجهیزاتی از قبیل مودم مورد نیاز است.

 

5 مدل از بهترین مودم-روترهای2021

اگر هم اکنون در مرحله خرید سرویس اینترنت هستید ، احتمالاً می دانید برای اتصال خانه به اینترنت خرید تجهیزاتی از قبیل مودم مورد نیاز است.  با این حال ، ممکن است گزینه های بیش از آنچه برای اینترنت و تجهیزات Wi-Fi فکر می کنید وجود داشته باشد.  به عنوان مثال ، یک گزینه محبوب برای خرید تجهیزات اینترنتی ، یک دستگاه مودم - روتر است.  اگر می خواهید  در مورد دستگاه های مودم - روتر همه در یک دستگاه و اینکه بهترین ترکیبات مودم - روتر در حال حاضر در بازار چیست بیشتر بدانید ، در این صورت در جای مناسب قرار دارید.


 مودم - روتر کمبو چیست؟
برای دسترسی به اینترنت بی سیم در خانه خود ، به دو قطعه تجهیزات مودم و روتر نیاز دارید.  شما این گزینه را دارید که این تجهیزات را به صورت جداگانه یا به عنوان یک دستگاه مودم - روتر دو کار در یک  دستگاه ، که به عنوان دستگاه دروازه شناخته می شود ، خریداری کنید.  قسمت مودم برای دریافت سیگنال های اینترنتی ارسال شده توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) شما استفاده می شود.  سپس این سیگنال ها را تبدیل می کند تا دستگاه های شما بتوانند به هم متصل شوند.  اگر می خواهید به Wi-Fi دسترسی پیدا کنید ، روتر ضروری است زیرا سیگنال های اینترنتی تبدیل شده توسط مودم را می گیرد و از آنها شبکه بی سیم ایجاد می کند که همه دستگاه های متصل در خانه می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

مزایای ترکیب مودم - روتر چیست؟
در حالی که می توانید دو قطعه تجهیزات مودم و روتر خود را جداگانه می توانید خریداری کنید ، خرید یک دستگاه مودم کمبو- روتر بسیار راحت تر است.  نه تنها یک مودم - روتر کمبو  فضای کمتری در خانه شما اشغال می کند ، بلکه زمان تنظیم را نیز به نصف کاهش می دهد.  عیب اصلی خرید مودم و روتر به عنوان یک دستگاه در شرایطی رخ می دهد که شما باید دستگاه مودم خود را به روز کنید یا روتر یا مودم قدیمی است یا باید کل دستگاه را تعویض کنید ، هزینه ای که خواهد داشت بیش از ارتقا مودم است.  یا روتر به طور جداگانه.  به طور کلی ، خرید یک کمبو مودم - روتر احتمالاً مقرون به صرفه تر از خرید آنها به صورت جداگانه است.

چگونه 5 تا از بهترین دستگاه های کمبو مودم - روتر را انتخاب کردیم؟

 اگر شما علاقه مند به خرید یک دستگاه مودم - روتر هستید ، می بایست  چندین فاکتور را در هنگام انتخاب مورد مناسب خود در نظر بگیرید.  ما با تهیه لیستی از پنج تا از بهترین دستگاه مودم - روتر که نیازهای مختلف مشتری را تأمین می کنند ، روند کار را برای شما ساده کرده ایم.  بنابراین ، صرف نظر از نوع دستگاه مودم - روتری که به دنبال آن هستید ، مطمئناً گزینه ای عالی برای شما در این لیست وجود دارد.  ما در مورد 10 دستگاه پرفروش مودم - روتر تحقیق کردیم و این لیست را بر اساس عوامل زیر به 5 مورد برتر کاهش دادیم:

 سرعت پشتیبانی
 قیمت و ارزش
 امکانات
 بررسی های خاص مشتری
 برای چه چیزی بهتر است: قیمت تمام شده ، سرعت ، همه امکانات در یک دستگاه و غیره

5 تا از بهترین انتخاب مودم - روتر سال 2021

 

Best overall modem/router combo: Arris Surfboard SBG7600AC2
بهترین ترکیب مودم روتر

حداکثر سرعت: 1.4 گیگابیت بر ثانیه
 بهترین برای برنامه های حداکثر 400 مگابیت در ثانیه
 سازگار با تمام ارائه دهندگان عمده سرویس
 فناوری مودم: 32 × 8 کانال و 3.0 DOCSIS
 4 پورت اترنت 1 گیگابایتی
 زیر 200 دلار
 Arris Surfboard SBG7600AC2 یکی از بهترین مودم - روترهای موجود با قیمت نسبتا بالا .  این دستگاه در حال حاضر بیش از 2،000 بررسی در آمازون دارد و 74٪ از نظر دهندگان آن را 5 ستاره ارزیابی می کنند.  دسته بندی های دارای بالاترین امتیاز شامل "رابط کاربری" ، "نصب آسان" و "سیگنال Wi-Fi" است.  اگرچه حداکثر سرعت می تواند تا 1.4 گیگابیت بر ثانیه برسد ، Surfboard Arris با برنامه های سرعت حدود 400 مگابیت در ثانیه بهترین عملکرد را دارد.  اگر برنامه سرعت بین 400 تا 600 مگابیت در ثانیه دارید ، احتمالاً می توانید با استفاده از این مودم / روتر کنار بیایید ، اما ممکن است بخواهید یک مودم - روتر با کیفیت بالاتر را ارتقا دهید.

 این مودم - روتر Arris پیشرفته ترین دستگاه در بازار نیست ، زیرا استاندارد DOCSIS 3.0 و 3.1 ندارد  و حداکثر سرعت آن از بسیاری از دستگاه های دیگر کمتر است.  با این حال ، هر کسی که برنامه سرعت 400 مگابیت در ثانیه و کمتر از آن را دارد باید سرعت خود را در کل خانه خود بدون افزایش هزینه داشته باشد.

بعلاوه ، مودم - روتر Arris به دلیل چهار پورت 1 گیگابایتی اترنت موجود در دستگاه و تعداد کانال بارگیری / بارگذاری بالای آن (32 × 8) برای پخش جریانی و بازی های آنلاین بسیار مناسب است.


Best modem/router value: Motorola MG7700
مقرون به صرفه ترین مودم - روتر

حداکثر سرعت: 1.9 گیگابیت بر ثانیه
 بهترین برای برنامه های سرعت تا 400 (600 مگابیت در ثانیه برای Comcast)
 سازگار با تمام ارائه دهندگان عمده سرویس
 پورت اترنت 4 گیگابایتی
 فناوری مودم: 24 × 8 کانال و DOCSIS 3.0
 زیر 200 دلار


 Motorola MG7700 برای یک کاربر اینترنتی مشابه مشتریان Arris Surfboard SBG7600AC2 بهترین است.  این دو دستگاه در آمازون با قیمت 3 دلار از یکدیگر قرار دارند و سرویس  سرعت توصیه شده آنها 400 تا 600 مگابیت بر ثانیه است.  تفاوت عمده بین این دو دستگاه این است که Arris Surfboard تعداد کانال بالاتری دارد ، در حالی که Motorola دارای حداکثر سرعت کمی بالاتر (1.9 در مقابل 1.4 Gbps) است.  علاوه بر حداکثر سرعت های برتر ، اندازه موتورولا MG7700 نیز کوچکتر است.  Motorola MG7700 با تنها 1.5 پوند یکی از مودم - روترهای کوچک موجود است.
Motorola بیش از 4000 بررسی دارد که مثبت هستند اما نسبت به مودم - روتر Surfboard نظر مثبت کمتری دارد.  امتیاز موتورولا به طور متوسط   4.4 ستاره است (Arris دارای 4.5 ستاره است) ، با 72٪ از نظر دهندگان ، مودم Motorola - روتر موتورولا را پنج ستاره ارزیابی می کنند.  موتورولا بالاترین رتبه ها را در "نصب آسان" ، "سیگنال Wi-Fi" و مقرون به صرفه بودن خرید از آن خود کرده است"

 

Best modem/router for budgeters: NETGEAR C6220
خوش قیمت ترین مودم - روتر

حداکثر سرعت: 1.2 گیگابیت بر ثانیه
 بهترین برای برنامه های سرعت 200 مگابیت در ثانیه و کمتر
 پوشش: 1200 فوت مربع
 می تواند همزمان 20 دستگاه را اداره کند
 سازگار با تمام ارائه دهندگان عمده سرویس
 پورت اترنت 2 گیگابایتی
 فناوری مودم: 16 × 4 کانال و DOCSIS 3.0
 زیر 70 دلار


 اگر سرویس سرعت 200 مگابیت در ثانیه یا کمتر دارید ، Netgear C6200 مودم / روتر مناسب شماست.  Netgear C6200 با تنها 67.95 دلار در آمازون یک معامله باورنکردنی است.  این یکی از کم هزینه ترین مودم / روترهای موجود است ، اما به سختی کیفیتبالای  آن را با توجه به این قیمت می توان باور کرد.  اگر در خانه ای بزرگتر از 1200 فوت مربع زندگی می کنید ، به احتمال زیاد می خواهید به مودم - روتر پیشرفته تری ارتقا دهید.  بزرگترین تفاوت بین مودم - روترهای Netgear C6200 و مودم با کیفیت بالاتر این است که این دستگاه برای یک برنامه با سرعت کمتر ، پورت های اترنت گیگابایتی کمتر و تعداد کانال بارگذاری / بارگیری کمتری بهترین است.

 Netgear C6200 تقریباً 18000 بررسی در آمازون دارد.  میانگین امتیاز آن 4.4 ستاره است و 74٪ از نظر دهندگان مودم - روتر Netgear را 5 ستاره ارزیابی می کنند.  اگر شما به یک مودم - روتر علاقه مند هستید که استفاده از آن ساده  باشد ، این دستگاه برای شما ایده آل است.  Netgear C6200 در دسته های "آسان برای استفاده" ، "نصب آسان" و "رابط کاربر" بهترین رتبه را دارد.


Best modem/router for gig internet: NETGEAR Nighthawk C7800

حداکثر سرعت: 3.2 گیگابایت
 بهترین برای برنامه های سرعت تا 2 گیگابایت
 سازگار با تمام ارائه دهندگان عمده سرویس
 پوشش: 3000 فوت مربع
 می تواند همزمان 45 دستگاه را به هم متصل کند
 پورت اترنت 4 گیگابایتی
 فناوری مودم: 32 × 8 کانال و 3.0 DOCSIS
 زیر 350 دلار


 اگر سرویسی با سرعت بالاتر از 600 مگابیت در ثانیه دارید ، می خواهید Netgear Nighthawk C7800 را در نظر بگیرید.  Netgear Nighthawk C7800 با 329.99 دلار یکی از گرانترین دستگاه های مودم / روتر موجود است.  با این حال ، اگر در خانه بزرگ تری زندگی می کنید و برنامه اینترنت سریع دارید ، Netgear Nighthawk C7800 ارزش سرمایه گذاری را دارد.  تنها نکته منفی در مورد Nighthawk این است که با توجه به قیمت دستگاه ، فناوری مودم تا حدی فراتر است.  با این حال ، به احتمال زیاد هنوز ارزش سرعت و پایایی اتصال  را که برای آن پرداخت کرده اید دریافت خواهید کرد.

 مودم / روتر Nighthawk تقریباً 3000 بررسی در آمازون دارد.  این دستگاه به طور متوسط   4 ستاره دریافت کرده و 70٪ از داوران دستگاه را 5 ستاره ارزیابی می کنند.  دسته بندی های دارای بالاترین امتیاز شامل "نصب آسان" و "رابط کاربری خوب " است.

Best modem/router coverage: NETGEAR Orbi AC2200 

حداکثر سرعت: 2.2 گیگابیت بر ثانیه
 بهترین برای برنامه های سرعت تا 500 مگابیت در ثانیه
 پوشش: 4000 فوت مربع
 فناوری مودم: 32 × 8 کانال و 3.0 DOCSIS
 پورت اترنت 4 گیگابایتی
 سازگار با تمام ارائه دهندگان عمده سرویس
 زیر 250 دلار

Netgear Orbi AC2200 مودم - روتر ایده آل برای خانواده های با تعداد کاربر بیشتر است.  اگر سرویس  سرعت متوسط   (بین 300 تا 500 مگابیت در ثانیه) دارید و برای دسترسی به همه اتاق های خانه خود به Wi-Fi نیاز دارید ، این مودم - روتر مناسب شما است.  Netgear Orbi AC2200 100 دلار ارزان تر از Netgear Nighthawk C7800 است اما می تواند مسافت وسیع تری را با 1000 فوت مربع پوشش دهد. اگر خانوار کوچکتر و برنامه ای در حدود 300 مگابیت بر ثانیه دارید ، Arris Surfboard SBG7600AC2 یا Motorola MG 7700 بیشتر هستند  گزینه های مقرون به صرفه تری هستند.

 Netgear Orbi AC22000 تقریباً 18000 بررسی در آمازون دارد.  میانگین امتیاز آن 4.4 ستاره است با 74٪ از نظر دهندگان ، این دستگاه را 5 ستاره ارزیابی می کنند.  سرانجام ، دسته های برتر رتبه بندی مودم - روتر Netgear Orbi شامل "استفاده آسان" ، "نصب آسان" ، "رابط کاربری آسان" است


در دستگاه ترکیبی مودم - روتر چه مواردی را می بایست در نظر بگیریم؟

 صرف نظر از اینکه معیارهای اصلی شما برای یک دستگاه مودم - روتر شامل چه مواردی است ، شما میتوانید  قبل از انتخاب چند فاکتور اصلی را در نظر بگیرید.

 سرعت: اگر یک سرویس  سرعت تا حدودی کم (کمتر از 300 مگابیت در ثانیه) تهیه مودم - روتر با بالاترین کیفیت سرعت  لازم نیست ، اما می خواهید اطمینان حاصل کنید که مودم - روتر شما می تواند حداکثر سرعت اینترنت شما را کنترل کند.  اگر مودم - روتر خریداری کنید که نمی تواند به برنامه سرعت اینترنت شما برسد ، دیگر نمی توانید به سرعتی که پرداخت کرده اید دسترسی پیدا کنید.  با این حال ، توجه به این نکته نیز مهم است که خرید مودم - روتر با قابلیت سرعت بالا ، سرعت بیشتری نسبت به هزینه ای که پرداخت کرده اید ، برای شما فراهم نمی کند.  به همین دلیل است که شما فقط می خواهید بهترین مودم - روتر را نسبت به برنامه سرعت خود داشته باشید.  نه به طور کلی بهترین مودم - روتر. موجود در بازار را.

 محدوده: یکی دیگر از موارد مهم هنگام انتخاب مودم - دستگاه روتر ، پوشش Wi-Fi است ، به خصوص اگر در خانه بزرگی زندگی می کنید.  اگر خانه شما چندین طبقه و اتاق دارد ، یک مودم - روتر با قابلیت دسترسی به مسافت های دور برای شما ضروری است.  در غیر این صورت ، مناطق مرده Wi-Fi را در خانه خود تجربه خواهید کرد و بافرهای ناامید کننده زیادی را تجربه خواهید کرد.  بنابراین ، هنگام انتخاب مودم - روتر ، اطمینان حاصل کنید که محدوده ذکر شده به اندازه کافی بزرگ است تا بتواند خانه شما را پوشش دهد.  همچنین لازم است بررسی کنید چند دستگاه می تواند در یک زمان متصل شود.  اگر در نهایت به یک دستگاه مودم - روتر دسترسی ندارید که توانایی دسترسی به همه جای خانه شما را ندارد ، با این وجود همیشه می توانید دستگاه های توسعه دهنده Wi-Fi را خریداری کنید.

 قیمت گذاری: هنگامی که دستگاه های مودم - روتر را که می توانند برنامه سرعت شما را برآورده کنند و کل خانه شما را پوشش می دهند محدود کنید ، می خواهید قیمت ها را مقایسه کنید.  محدوده قیمت گذاری بین 60 تا 400 دلار است ، بنابراین مطمئن شوید که بیش از حد لزوم هزینه نمی کنید!

 فناوری مودم:

اگرچه توجه به آن از اهمیت خاصی برخوردار نیست زیرا سرعت ، دامنه و قیمت به احتمال زیاد تمام اطلاعات مورد نیاز شما را تأمین می کند ، روش دیگری که می توانید کیفیت مودم - روتر خود را تعیین کنید این است که به تعداد کانال ها و DOCSIS دستگاه خود توجه کنید (داده ها از طریق مشخصات رابط سرویس کابل) شماره استاندارد.  شماره کانال ها به تعداد کانال های پایین دست و بالادست اشاره دارد که عمدتاً همان چیزی است که پهنای باند اینترنت شما را تعیین می کند.  تنها چیزی که باید بدانید این است که نمی خواهید از 16 × 4 پایین تر بروید و هرچه کانال ها بیشتر باشد ، پهنای باند بیشتر است.  شماره DOCSIS ذکر شده استاندارد انتقال داده با پهنای باند است.  استاندارد به طور کلی 3.0 یا 3.1 است.  فقط اگر برنامه اینترنت پرسرعت داشته باشید ، فقط می خواهید به 3.1 ارتقا دهید.

 سازگاری ISP: اگرچه بیشتر مودم های کابل / روترها با تمام ارائه دهندگان اصلی سرویس اینترنت سازگار هستند ، قبل از اینکه برنامه خریدتان را اجرایی کنید  ، مطمئن شوید که مودم - روتر مورد نظر شما با ISP شما سازگار است.  این می تواند یک مرحله آسان برای فراموش کردن باشد، حتما به خاطر بسپارید!

 

 نحوه فعال سازی Wi-Fi  مودم - روتر 

 مهم نیست که کدام دسته مودم - روتر را انتخاب کنید ، به شما دستورالعمل نحوه فعال سازی و راه اندازی دستگاه شما داده می شود.  هنگامی که مودم - روتر Wi-Fi خود را متصل کردید ، می توانید انتظار داشته باشید که اتصال به اینترنت تا 20 دقیقه طول بکشد.

بهترین قسمت در داشتن یک دستگاه مودم - روتر این است که زمان راه اندازی به نصف کاهش می یابد زیرا به جای دو دستگاه فقط یک دستگاه برای اتصال وجود دارد.

 

 بهترین مودم ها و روترها برای ارائه دهندگان

 اگرچه هر پنج حالت مودم - روتر ذکر شده با تمام ارائه دهندگان اصلی سرویس ها  سازگار هستند ، اگر می خواهید در مورد بهترین مودم ها و روترهای ارائه دهنده خود بیشتر بدانید ، می توانید روی پیوندهای زیر کلیک کنید:

 Spectrum: بهترین مودم ها و روترهای سازگار

 Xfinity: بهترین مودم ها و روترهای سازگار

 آیا به یک برنامه اینترنتی سریعتر و قابل اطمینان نیاز دارید؟

 اگرچه به روزرسانی مودم - روتر می تواند به افزایش سرعت و قابلیت آن کمک کند ، اما گاهی اوقات رفع این مشکل چندان ساده نیست.  اگر از سرعت اینترنت یا خدمات خود راضی نیستید ، ممکن است زمان تغییر برنامه ها یا ارائه دهندگان فرا رسیده باشد.  برای اطلاعات بیشتر به صفحه ارائه دهنده اینترنت ما سر بزنید.


منبع: www.allconnect.com

0
تعداد نظرات
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

آخرین اخبار

يکشنبه 29 مرداد 1402 0 دیدگاه
شنبه 21 مرداد 1402 0 دیدگاه
چهارشنبه 28 تير 1402 0 دیدگاه
سه شنبه 06 تير 1402 0 دیدگاه