۱۰ تا از سخت ترین بازی های ویدیویی که تا کنون ساخته شده است

سخت ترین بازی ویدیویی که تاکنون انجام داده اید چیست؟ 10 مورد از سخت ترین گیم هایی که تاکنون شناخته شده اند به شرح زیر است: 

۱۰ تا از سخت ترین بازی های ویدیویی که تا کنون ساخته شده است

 ما احتمالاً نمی توانستیم در مورد یک بازی تصمیم بگیریم که سخت ترین بازی را معرفی کنیم ، بنابراین از انجمن GAME پیشنهادهایی گرفته ایم و چند بازی مورد علاقه خود را برای جمع آوری یک لیست جامع از عناوین چالش برانگیز اضافه کرده ایم.

سخت ترین بازی ای که تاکنون انجام داده اید چیست؟ یک پلتفرمر خطرناک، ادیسه احساسی مبتنی بر انتخاب، یا یک کابوس تاکتیکی روی حیله و نقشه؟

 سخت ترین بازی های ویدیویی تاکنون
 بنابراین بدون ترتیب خاصی ، در اینجا ده مورد از سخت ترین بازی های ساخته شده عنوان می شود.  اگر همه اینها کمی به علاقه مندی  شما نزدیک است ، پس توانسته ایم در انتخاب این لیست سلیقه ای تا حدودی درست عمل کنیم.

 

1. Dark Souls

بله، ما احساس کردیم که این یکی ممکن است حائز رتبه یکی از سخت ترین بازی های موجود باشد.. این سری بازی ها یک شهرت سزاوار دارد که یکی از دشوارترین هاست ، با یک مجموعه ظاهرا بی پایان از باس ها ی سخت که می تواند اراده شما را به درستی محک بزند. و در حالی که ما می دانیم این همه فقط بخشی از منحنی یادگیری بسیار دشوار است، زمانیکه ما در حال رسیدن به یک Bunfire هستیم، وجود دارد، و ما ممکن است چند تا از اشک های بسیار کوچک از چشمان مان جاری شود.

 

2. Cuphead

انتخاب بسیار بسیار سخت.   اجازه ندهید محیط رنگارنگ ، موسیقی متن خوشحال و ریتمیک و کوارتت های کوچک شاد  شما را فریب دهند - Cuphead واقعا سخت است.  شما فقط 3 HP دریافت کرده اید تا تعداد زیادی از مبارزات boss باس را در Cuphead مشاهده کنید (موارد بیشتری نسبت به سطح پلتفرم معمولی وجود دارد) ، و باید ادامه دهید تا استراتژی های جدیدی را برای از بین بردن آنها یاد بگیرید زیرا هر مبارزه چندین مرحله دارد. 

 

3. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

Rainbow Six Siege کاملاً بر روی تاکتیک تمرکز دارد ، که وقتی شروع می کنید سخت است و به نظر می رسد که بقیه از قبل به همه آنها مسلط بوده اند.اما بدون توجه به اینکه شما به عنوان یک اپراتور خاص یا یکبازیکن استاندارد بازی می کنید ، می توانید به چیزهای بزرگی دست پیدا کنید و برخی از لحظات پوزخند انگیز بازی را می توانید در صورت مواجه شدن با حریفان ماهر با تمام وجود لمس کنید.  و موفق شوید آنها را فریب دهید . 

 

4. Super Mario Maker 2

سطح منظم Super Mario Maker 2 در بعضی مواقع بسیار چالش برانگیز است ، اما حداقل نکته مهم این است  همیشه منصفانه هستند.  هر چقدر که شما را به چالش می کشد ، شما می دانید که در نهایت می توانید آنها را شکست دهید ، حتی اگر یک اشتباه جزئی اینجا و آنجا انجام دهید.  اما سپس نگاهی به برخی از سطح تخصصی ساخته شده توسط سایر بازیکنان بیندازید ، و متوجه می شوید که کمال مطلق در این بازی طلب می شود.  آیا ارزش آن را دارد که امتحان کنید؟  البته همینطور است.  فکر کنید وقتی موفق می شوید این پنج سطح باورنکردنی ایجاد شده توسط کاربر را شکست دهید ، چقدر احساس خوبی خواهید داشت.


5. Sekiro: Shadows Die Twice

با توجه به اینکه از طرف توسعه دهندگان Dark Souls آمده است ، واقعاً نباید تعجب کنیم که سکیرو در این لیست قرار گرفته است.  باس ها boss در اینجا دقیقاً مانند همتایان Dark Souls خود سختگیر هستند و این بار همه چیز در مورد یادگیری شکستن وضعیت بدن است تا بتوانید قبل از بهبودی آن ضربه وحشیانه پایانی  را وارد کنید.  این کار بسیار سخت است ، اما سرخوشی محض که در آخر آن احساس خواهید کرد و البته درد زیادی دارد تمام کردن این بازی . سختی کار به  کنار ، نگاه به بازی نیز زیباست و دارای تعبیر خارق العاده ای از ژاپن دوران سنگوکو است.

 

6. Oddworld: Abe’s Oddysee

در اینجا کمی منحنی یادگیری وجود دارد و حتی سازندگان بازی نیز اعتراف کرده اند که این بازی سخت بوده است.  تقریباً هر اقدامی که انجام می دهید باید به دقت محاسبه شود ، زیرا فضای زیادی برای خطا وجود ندارد و افراد متخاصم بسیار شدید به شما ضربه می زنند ، اما همچنین باید این مسئله را با تمایل به جستجو در هر گوشه و کنار متعادل کنید.  هرچند که این کار را ادامه دهید و خیلی زود شما مانند یک حرفه ای از Sligs و Scrabs طفره خواهید رفت.  Oddworld اخیراً بازسازی شده است ، اما اگر می خواهید نسخه اصلی را در شکوه چند پیکسلی اش تجربه کنید ، می توانید آن را در PlayStation Classic تجربه کنید.

 

7. Getting Over It with Bennett Foddy

نگاه کنید ، قرار گرفتن پاهایتان در یک دیگ و بردن خود به کوه با یک چکش صخره نوردی هرگز کار ساده ای نبوده و نیست .  از دست دادن چنگال خود و سقوط دوباره به پایین ، دوباره شروع از ابتدا ، تجربه ساده ای نیست.

فقط یک نفس عمیق بکشید ، در مقابل اصرار برای فریاد بلند در حالی که بنت فادی به شما آرامش می دهد یادآوری می کند که چیزهای بزرگتری در زندگی وجود دارد که باید نگران آن باشید ، مقاومت کنید و دوباره امتحان کنید.  این تمام کاری است که می توانید در این بازی انجام دهید.

 

8. Super Meat Boy

Super Meat Boy علی رغم طرح کنترل ساده اش ، که چیزی ساده و سرراست است.  طراحی سطح و پلان آن جنون آمیز است ، توپ ها منحنی می سازد و به سمت بازیکن پرتاب می کند ، و برای زنده ماندن از پلت فرم دقیق باید استفاده کنید ، باید الگوریتم های نامنظم این بازی درک شود.  خوشبختانه ، راه اندازی مجدد فوری انجام می شود و تعداد جان های شما  بی نهایت است ، به این معنی که می توانید به طور نامحدود خود را در برابر طرح های شوم Super Meat Boy قرار دهید تا در نهایت موفق شوید.

 

9. Ring Fit Adventure

Ring Fit Adventure بدون شک سخت ترین بازی این لیست است زیرا از شما می خواهد ورزش کنید.  خوشبختانه ، این بازی با فرستادن شما به یک تلاش تنوع و تناسب اندام ، این فعالیت مخوف را به طرز شورانگیزی لذت بخش می کند.

 

10. Battletoads

پا زدن روی دوشاخه.  گرفتن بلیط پارکینگ.  پیدا کردن دیگ بخار منفجر شده است.  تمام این ناامیدی ها در مقایسه با شکست های بسیاری که در هر سطح از Battletoads تجربه خواهید کرد ، کمرنگ هستند.  اما فکر نکنید که این بازی فرآیند آسانی دارد.  اگر برای چالش نهایی آماده هستید ، این عنوان را در Rare Replay پیدا کنید.

 

منبع:  news.game.co.uk

0
تعداد نظرات
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

آخرین اخبار

چهارشنبه 10 خرداد 1402 0 دیدگاه
سه شنبه 19 ارديبهشت 1402 0 دیدگاه
دوشنبه 28 فروردين 1402 0 دیدگاه