اپلیکیشن Toonme، اپلیکیشن تبدیل عکس ها به کاراکتر کارتونی

اپلیکیشن Toonme یک اپلیکشن اندرویدی و آی او اس جذاب با فیلترهای متنوع  برای کارتونی کردن عکس پرتره در حوزه تصویر و سرگرمی است.

 

 

 اپلیکیشن Toonme، اپلیکیشن تبدیل عکس ها به کاراکتر کارتونی

اپلیکیشن Toonme یک اپلیکشن جذاب در حوزه تصویر و سرگرمی است، که به شما این امکان را می دهد که با چند بار لمس صفحه نمایش افکت های تصویری جذابی را به تصویر خود اعمال کنید و پس از چند ثانیه تأمل تصویری جذاب داشته باشید. در این اپلیکیشن افکت های مختلفی را می توانید به تصویر خود ، خانواده و دوستان تان اعمال کنید. از افکت تبدیل تصویر به کارتون سه بعدی ، دو بعدی ، پوستر قدیمی ، نقاشی آبرنگی تا پاپ آرت همه و همه در این اپلیکیشن برای شما مهیاست. البته برخی از این افکت ها استفاده از قابلیتش با فعال شدن نسخه پرمیوم امکان پذیر و در حالت استفاده رایگان نمیشه از صد درصد امکانات این برنامه استفاده کرد. به همه عزیزان استفاده از این اپلیکیشن جذاب رو پیشنهاد می دهیم. بخصوص کسانی که به خلاقیت تصویری و تصویر سازی فانتزی علاقمند هستند.

در حالت عادی وقتی از فیلتر سه بعدی استفادی می کنید، چند عکس به شما پیشنهاد می کند که می توانید شبیه ترین را انتخاب نمایید. 

 

ولی این فیلتر در اپلیکیشن جذاب ToonMe باگ هایی دارد که شاید با آنها مواجه شوید. 

مثلا برای خانما و حجاب گزینه ای تعریف نشده است و نمی تواند آن را تصویرسازی کند. در این حالت شال و روسری و .. را تبدیل به مو کرده و یا در نهایت کلاه جایگزین می کند.

 

باگ دیگر این فیلتر در اپلیکیشن تون می، آن است که آبجکت های روی صورت (جز عینک) را نمی تواند شناسایی و تبدیل کند، عناصری مانند ماسک. در این حالت قسمت پنهان چهره را حدس زده و چند شکل متفاوت را پیشنهاد می دهد که شاید خیلی هم به یکدیگر شبیه نباشند. اگرچه فیلترهای دیگری هم دارد که عناصری مانند ماسک را شناسایی کرده و حذف نمی کند.

 

 

اپلیکیشن ( تون می ) ToonMe داری فیلتر های جذاب و متنوعی است که بسیاری از آنها رایگان بوده و تصاویر کارتونی زیبایی ایجاد می کنند.

 

لینک دانلود و نصب اپلیکیشن ToonMe

توصیه می کنیم که این اپلیکیشن را نصب کرده و از آن لذت ببرید. 

0
تعداد نظرات
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

آخرین اخبار