ویژگی خاص و شگفتی های پلی استیشن 5 ، دوال سنس، گیم پد و ...، DualSense

نوآوری و ظرافت در تولید محصول پلی استیشن 5 که دانستن آن هر دوستدار صنعت و گیم را به وجد می آورد.  راز فاش شده  کنسول پلی استیشن 5، PlayStation 5 و گیم پد DualSense آن که با نمادهای کوچکی پوشانده شده است.

ویژگی خاص و شگفتی های پلی استیشن 5 ، دوال سنس، گیم پد و ...، DualSense

رمز و راز ده ها هزار نماد پوشش دهنده پلی استیشن 5 ، DualSense و سایر لوازم جانبی کنسول جدید سونی فاش شد

آیا می دانستید بر روی جداره داخلی بدنه پلی استیشن 5 و همچنین بر روی کنترلر دوئال سنس و بر روی دوربین پلی استیشن تعداد زیادی نماد پلی استیشن حکاکی شده که با چشم غیر مسلح قابل روئیت نمی باشد و فقط در صورت بزرگنمایی با وسایل اپتیکی می توان آن ها را مشاهده کرد.

 راز فاش شده  کنسول PlayStation 5 و گیم پد DualSense آن که با نمادهای کوچکی پوشانده شده است. اینها صلیب ها ، دایره ها ، مثلث ها و مربع هایی است که برای همه گیمرهای PlayStation آشناست.
آنها واقعاً بسیار کوچک هستند ، و به دلیل اندازه آنها ، در درجه اول نه یک طراحی ، بلکه یک عملکرد عملی را انجام می دهند - آنها یک پوشش ضد لغزش ایجاد می کنند که باید باعث بهبود در دست گرفتن شود.

با این حال ، برای این اهداف، سونی می توانست به راحتی بافت پلاستیکی مناسب ایجاد کند . اما این شرکت تصمیم گرفت مسیر بسیار دشوارتری را طی کند. سونی قبلاً جزئیات این موضوع را فاش نکرده است ، اما اکنون این موارد فاش شده اند.

اگر روی سطح DualSense به خوبی بزرگنمایی کنید ، می بینید که نمادها در چندین لایه روی پلاستیک اعمال شده اند. بسیار پیچیده به نظر می رسد و اکنون می دانیم که این پوشش با دست خلق شده است!

در پایین این متن عکس های گرفته شده توسط هیئت تحریریه Keamag آمده است.

 

0
تعداد نظرات
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

آخرین اخبار

چهارشنبه 10 خرداد 1402 0 دیدگاه
سه شنبه 19 ارديبهشت 1402 0 دیدگاه
دوشنبه 28 فروردين 1402 0 دیدگاه