اطلاعاتی در مورد باس ها Bosses و مینی باس های Mini boss در بازی سکیرو Sekiro

Bosses in Sekiro: Shadows Die Twice باس ها دشمنان ویژه و قدرتمندی هستند در بازی سکیرو. بازیکن ها در طول بازی با باس های بسیار قدرتمندی مواجه می شوند که دارای حرکات ویژه، افزایش سلامتی و مکانیک منحصر به فرد هستند. 

اطلاعاتی در مورد باس ها Bosses و مینی باس های Mini boss در بازی سکیرو Sekiro

برخی از باس ها ممکن است اختیاری باشند، در حالی که برخی دیگر باید برای ادامه بازی شکست بخورند.  اکثر Boss باس ها چندین نشانگر قرمز در کنار نوار Vitality خود دارند که باید قبل از کشته شدن Boss حذف شوند، که هر کدام نیاز به Deathblow دارند.  سرزندگی و وضعیت باس در بین Deathblows به طور کامل بازیابی می شود، و برخی از Boss باس ها می توانند با حذف هر نشانگر Deathblow، حرکات یا توانایی های بیشتری کسب کنند.  بلافاصله پس از حذف نشانگر Deathblow نهایی، Boss باس باید با یک Deathblow ویژه تمام شود، که مانند Deathblow معمولی اجرا می‌شود، اما Sekiro یک انیمیشن نهایی‌کننده خاص را برای هر باس اجرا می‌کند.

 

Boss Deathblows

تنها راه برای حذف این نشانگرهای Deathblow این است که وضعیت بدن یا سرزندگی باس را به طور کامل تخلیه کنید و سپس یک ضربه نهایی برای مرگ را وارد کنید .  به طور کلی، آسیب پوسچر به باس های انسان‌نما خیلی سریع‌تر وارد می‌شود، زیرا آنها مرتباً از آنها محافظت می‌کنند، در حالی که آسیب Vitality روی رئیس‌های حیوان‌نما خیلی سریع‌تر وارد می‌شود، زیرا این کار را نمی‌کنند، اما دشمن بدون توجه به اینکه کدام یک را تخلیه می‌کنید، در برابر یک Deathblow آسیب‌پذیر می‌شود.

از آنجایی که می‌توانید یک Deathblow را حتی زمانی که باس در سلامت کامل است انجام دهید، و از آنجایی که آسیب وضعیت بدن به سرعت ایجاد می‌شود، معمولاً توصیه می‌شود که در اکثر مبارزات روی آسیب وضعیت بدن تمرکز کنید.  همانطور که گفته شد، کاهش سلامت رئیس، بازسازی وضعیت آن را کاهش می دهد .بنابراین ممکن است همچنان بخواهید به رئیس آسیب بزنید - در واقع، چند رئیس به این نیاز دارند.  انباشت آسیب پوسچر عموماً مستلزم آن است که با حملات منظم یک رئیس را به طور مکرر منحرف کنید، اما از آنجایی که برخی از حملات را نمی توان دفاع  کرد، باید یاد بگیرید که از آنها جاخالی بدهید، چه با استفاده از پریدن و یا جا خالی دادن   یا حتی Grappling Hook.  علاوه بر این، شما همچنین می توانید با انجام مقابله با حملات خطرناک، آسیب قابل توجهی به وضعیت بدن باس  وارد کنید .  حملات مسدود شده (نه انحراف) همچنین آسیب وضعیت متوسطی را به مدافع وارد می‌کنند، بنابراین مجبور کردن یک رئیس برای بلاک کردن مکرر می‌تواند به آرامی آسیب وضعیت بدن را نیز ایجاد کند، اگرچه این بسیار کندتر از روش‌های بالا است - اما همچنین می‌تواند آسیب Vitality را نیز به همراه داشته باشد.

باس‌ها، زمانی که وارد می‌شوند، معمولاً مسیرهای پیشرفت را مسدود می‌کنند و/یا با یک غبار نقره‌ای به عقب می‌روند، اگرچه انتخاب ترک بازی از منوی مکث، بازیکن را در یک منطقه امن خارج از باس آرنا رها می‌کند و مبارزه را دوباره شروع می‌کند و به بازی اجازه می‌دهد  کاربر از ابتدا دوباره تلاش کند.

 

 

 باس ها و مینی باس ها Bosses & Mini-Bosses

 

Mini-Boss مینی باس ها تقریباً مشابه Bosses عمل می کند، زیرا دارای یک یا چند نشانگر Deathblow هستند که باید حذف شوند، اگرچه نیازی به Deathblow نهایی ندارند.  مبارزات همچنین ممکن است به دلیل حرکات اغلب ساده‌ترشان به طرز چشمگیری آسان‌تر باشد، و برخی از میدان‌های نبرد مینی باس را می‌توان در میانه‌ی مبارزه فرار کرد یا با قدم زدن در اطراف آن‌ها از آن گذشت.  مینی باس ها برای شکست دادن همه باس ها جزو دستاورد به حساب نمی آیند.

 

باس ها Bosses

 

Gyoubu Masataka Oniwa

حریف ترسناکی که سوار بر یک اسب استوار می‌شود و یک رجز خوانی  بسیار گیرا را به نمایش می گذارد.

 

Lady Butterfly

نسخه رئیس ایشین، قدیس شمشیر.  این باس فقط در  منطقه Gauntlets of Strength دیده می شود.

 

Genichiro Ashina

یک سامورایی مصمم که به دنبال به دست آوردن جاودانگی از طریق میراث اژدها است.

 

 

Folding Screen Monkeys

میمون های افسانه ای که با بهره گیری از حواسشان می توان آنها را شکست داد.

 

Guardian Ape

این میمون عظیم الجثه در حوضچه برکه  می نشیند و از گل مراقبت می کند تا جفتی را به خود جذب کند.

 

Headless Ape

میمون بی سر جاودانه و جفتش باید شکست بخورند تا به اعماق آشینا برسند.

 

Corrupted Monk

راهب سحابی از ورودی غار، در اعماق روستای میبو، مراقبت می کند.

 

 

Isshin Ashina

ارباب شمشیر زنی  که آماده است تا کسانی را که به فکر مبارزه با او می افتند با ضربه شمشیر تکه پاره کند.

 

Great Shinobi Owl

یکی از بزرگترین شینوبی ها و پدر سکیرو.

 

True Corrupted Monk

ناظر ابدی کاخ فواره.

 

Divine Dragon

اژدهای افسانه ای در قلمروی دیگر در کمین است

 

جغد (Father)

جغد در دوران اوج خود قدرت واقعی خود را به نمایش خواهد گذاشت

 

Demon of Hatred

او یک بار از شینوبی گرگ خواست که او را بکشد اما شینوبی این کار رو نکرد. که به این موضوع رسید.  حالا زمانش فرا رسیده است.

 

Isshin, the Sword Saint

استاد شمشیر و نیزه.  برای شکست دادن او به تمام مهارت های سکیرو نیاز است.

 

Inner Father

یک تغییر رئیس جغد (پدر).  این باس فقط در Gauntlets of Strength دیده می شود.

 

Inner Genichiro

یک واریاسیون از باس گنیچیرو آشینا.  این باس فقط در Gauntlets of Strength دیده می شود.

 

Inner Isshin

نسخه رئیس ایشین، قدیس شمشیر.  این باس فقط در Gauntlets of Strength دیده می شود.

 

 

منبع: sekiroshadowsdietwice

 

0
تعداد نظرات
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد

آخرین اخبار

يکشنبه 29 مرداد 1402 0 دیدگاه